SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golarki do ciała dla mężczyzn...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1254
Witam, mam pytanie do osób które miały styczność z takim sprzętem jak golarka do ciała. Czy jesteście zadowoleni z efektów ? Zastanawiam się nad Bodygroom firmy philips, tylko nie chciałbym stwierdzić po zakupie, że to jest to samo co jakaś zwykła strzyżarka do głowy. Szukałem już czegoś na ten temat w dziale ale natknąłem się jedynie na jakieś 2 stare tematy gdzie była w sumie jedna konkretna opinia... dzięki za odpowiedzi ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Możliwości wydepilowania ciała jest wiele. Począwszy od zwykłej golarki, kremu do depilacji ciała, golarki elektrycznej, skończywszy na laserach domowych i tych bardziej precyzyjnych.

Golarki elektryczne

Plusy: używać jej mogą kobieta i mężczyzna, jeśli jest dobrej jakości sprawnie i dokładnie usuwa zarost.
Minusy: osoby z problematyczną skórą na twarzy nie powinny decydować się na jej zakup, te, które są na ładowanie, dość szybko się wyczerpują, zaś te, które podłączamy do gniazdka, bywają kłopotliwe, bo kabel jest za krótki, ale też w podróży np.: musimy szukać gniazdka, by móc się ogolić. Systemy golące zastosowane w urządzeniach elektrycznych bywają mniej lub bardziej efektywne w usuwaniu zarostu. Wszystko zależy od wybranego modelu -warto dopasować go do rodzaju zarostu oraz wieku. Minusem jest też cena, na dobry sprzęt trzeba wydać około 200zł.

Kremy do depilacji

Plusy: szybie w użyciu, łatwo dostępne, tanie, produkty te są wielokrotnego użytku, nadają się i dla mężczyzn i dla kobiet.

Minusy: często bywa, że mamy na nie alergię, dość szybko włoski odrastają.

Zwykła golarka ręczna

Plusy: tania, ogólnodostępna, często bywają w wielopakach, przeznaczona dla mężczyzn i kobiet, wielokrotnego użytku.

Minusy: dość często bywa, że jesteśmy pozacinani, często trzeba golić, gdyż włoski szybko odrastają, mogą powodować zaczerwienienie się meszków włosowych.

Lasery

Plusy: bardzo precyzyjnie usuwają owłosienie i te domowe i te specjalistyczne, te domowe zazwyczaj się do wielorazowego użycia, ale po pewnym czasie się wyczerpują.

Minusy: to sprzęt bardzo drogi.

To, jaką wybierzesz metodę usuwania owłosienia, zależy od Ciebie, najlepszym sposobem będzie golarka elektryczna, odpowiednio dopasowana do kształtu twarzy oraz wieku. Płacąc około 200zł, możesz liczyć na dobrej jakości sprzęt. Jeśli natomiast mamy problemy z grubymi włosami, na całym ciele, warto zastanowić się nad usuwaniem laserowym, podzielonym na kilka sesji, w dobrym zakładzie kosmetycznym.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Ja również przymierzam się do zakupu czegoś takiego.

Widać, że na forum wszyscy nożyczkami jadą albo lubią mieć silne zalesienie, bo to kręci laski po 50-tce. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1254
heh niee no, nie tylko te po 50-tce... ale dla wygody dobra rzecz pozbywać się tego z niektórych miejsc albo przycinać... więc panowie uzywa ktoś tu tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4282
Czesc !

Od poczatku.. posiadam taka maszynke, jest idealna do strzyzenia/przycinanie wlosow/ nawet do dokladnego usuwanie ich w miejscach mocniej owlosionych, wiec napewno spelnia wszystko o czym napsisal autor :+) jednak jak powszechnie wiadomo, po takiej maszynce po 1-2 dniach (zalezy od owlosienia) widac, juz czarne wloski.. wiec maszynka to 4.5/5 ale nie dla mnie, zainwestowalem w laser domowy i narazie jestem po 1 zabiegu, zobaczymy jak dalej :)

jesli pomoglem, podarujcie soga <3
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A ja dla odmiany przetestowałem z Rossmana Vanity Man (w wolnym tłumaczeniu, próżny facet :P) 10 minut i po owłosieniu. Po zabiegu w sobote dopiero teraz czuje delikatne odrosty. Działa jak każdy inny krem tego typu dla kobiet. Smarujesz równomiernie, 10 minut i szpatułką zbierasz. Koszt: 8zł, Moja ocena: 10/10
Usuwałem włosy na ramionach i karku.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1254
Pab1 możesz puścić linka jakiego lasera używasz i napisać coś później o efektach po kilku zabiegach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4282
nie ma problemu :) http://allegro.pl/rio-salon-laser-scanning-depilator-laserowy-x60-i1914970444.html  zakupilem ten laser, jestem po jednym zabiegu i widze juz "cos" , dam znac po kilku wiecej zabiegach, ale z opinii znajomych laser dziala b. dobrze, tyle ze pochlania strasznie duzo czasu chociaz lepiej poswiecic te -1.5 h wiecej nic placic w salonie -600 zl za 1 zabieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Hej kolego i jak działa ten laser dobrze czy tylko średnio? Idzie tym usunąć włosy raz na zawsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2656
Podzielę się z wami moją opinią,może komuś to pomoże ; ) Posiadam golarke Bodygroom philips TT2030 jeśli dobrze pamiętam...Nie miałem jakiegoś dużego buszu na klacie ale nie podobało mi się to już pozatym bez włosów mięśnie lepiej wyglądają :) Więc ją kupiłem...i jestem mega zadowolony.Jedno pociągniecie i już prawie nie ma włosów w tym miejscu,drugie pociągniecie i prawie nie widać,że one tam były.Naprawdę nie żałuje ani trochę tej kasy którą dałem za tą maszynkę.Jest mega!
2

Biało Czerwoni FANATYCY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A powiedz mi jeszcze jak często musisz używać? Ja mam problem głównie na ramionach i karku i też się nad nią zastanawiałem.
2

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
Fajna sprawa taki laser
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęknięta kostka a siłownia

Następny temat

Oparzenie po gazie

WHEY premium