SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gola prawda

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5529

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Stan obecny (czyli godzina 23:51) amy juz prawie 1/4 adeptow sztuk walk ktorzy zeszli na "zla" droge. A myslalem ze odsetek tych ludzi jest niewielki. Niby to dopiero poczatek ankiety ale taka liczba to nie jest tylko margines, to co czwarty cwiczacy,to bardzo duzo.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
dlaczego zla droge?Ja jako zawodnik mam malo startow wiec trzeba sie troche poobijac gdzie indziej...:)Po za tym dopiero ulica uczy panowania nad strachem i pokazania skutecznych technik.

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Jezeli sadzisz ze bicie Polakow, Semitow, Arabow, Afroludzi , noszacych nie te ubrania lub chodzacych niewinnie po ulicy nie jest zle to sie lecz czlowieku! Jak mozesz argumentowac bicie niewinnych ludzi (bo o to chodzilo w opcji 1) tym ze masz za malo sparingow? Pogadaj z "guru" w dziale "Porady Medzyczne" ,on ci powie co dalej.
To jest oczywiscie tylko moje osobiste zdanie ,z ktorym nie kazdy musi sie zgadzac.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Juras- jesli tylko zartowales co do bicia niewinnych ludzi ,to sorki za naskok, ale wyrazilem tylko zdanie o ludziach praktykujacych taka ideologie.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Ronowicz....zartowalem....

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Nie bije jak nie musze.Uwazam za to, ze naleza sie baty ludziom ktorzy uwazaja sie za "lepszych" od przecietnego spoleczenstwa.Nie mam litosci dla narkomanow i zlodziei, co nie oznacza ze biegam za nimi z nozem.W******a mnie tez brak jakiejs spolecznej solidarnosci w walce z bandytyzmem.Osobiscie nigdy nie przejde obojetnie gdy komus dzieje sie niezasluzona krzywda.Wiecej, czuje satysfakcje ze sponiewieram taka gnide.Jestem nie tolerancyjny, tego nigdy nie ukrywalem.Nie lubie "brudasow",mam uprzedzenia do czarnych i w.w.Ale to nie znaczy ze ich tepie piescia.Kiedys za "mlodu" tak,od czasu przugody z TKD wole slowne pertraktacje i nie rzadko uspokajam napieta sytuacje.Nie uwolnimy swiata od przemocy,ale mozemy ja pozytywnie wykorzystac.

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Zgadzam sie, innych trzeba pomagac.Aczkolwiek sparzylem sie kiedys na tym po pomoglem kolesiowi ktory zarywa seryjnie kobietki zajete z porzadnym facetami, a pozinej kolesi na nich anpuszcza. Co do uprzedzen, kazdy ma swoje opinie, ja np. nie lubie muzyki w wykonaniu afroamerykanow- nie podoba mi sie ich tonacja glosow, lecz nie zbluzgalem i nie zbluzgam nigdy zadnego murzyna za to.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bije sie tylko wtedy gdy ktos mnie zaczepi
zero przemocy;)

Renegat


Zmieniony przez - Renegat w dniu 2002-04-10 07:41:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
ja jakos do tej pory mam na swoim ko0ncie niewiele starc fizycznych
z reguły nikt mnie nie rusza a jak juz chce ruszyc to i tak pozniej rezygnuje do tej pory nie wiem czemu....

0m3n? a kto to taki?

0m3n? a kto to taki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
odswiezyles lamo


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Champion i BYKU17 The Brotherhood of Martial Artists
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=125240&whichpage=1&crc=22234613#post5 -ALBUM:)zdjecia moje, mojego psa i wreszcie zdjecie klasoweJEST NOWOSCFOTY Z IMPREZY

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronowicz i co z tymi danami?

Następny temat

moje ulubione zdjecia

WHEY premium