SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota wróci i to nie na jedną walkę!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co

Walczył będzie za darmo

Albo swoje honorarium przeznaczy na jakiś cel charytatywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 303 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19899
superGogus to już raczej nie te lata na życiowa formę, bardziej bym popierał słowa Chyzwara..

Na sportowo.. Tygodniami..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
A ja bym się cieszył, jakby Gołota powrócił(co jest prawdopodobne, bo Endriu lubi wracać wtedy, kiedy nikt się tego nie spodziewa). Fakt, że na cuda już nie ma co liczyć, ale praktycznie każda walka Andrzeja to spore emocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994




Andrzej ładną czuprynkę zapuścił

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2010-05-01 13:40:33

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Gołota jak zawsze rozmowny .
Wydaje mi się, czy jest lekko podcięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
hehe ciekaw jestem czy faktycznie wroci jeszcze na jakas walke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Eee tam podcięty…. luźno podchodzi do sprawy Andrzej i tyle... Jeśli ma zawalczyć to ostatnią walkę z Riddickiem, trylogia i koniec! Ale realnie i trzeźwo patrząc to wydaje mi się ,że Andrzej po prostu nie jest w stanie już przygotować się do walki w cale .... Ale mimo tego zawsze będe go szanował dla mnie i tak jest mistrzem i gościem z poczuciem humoru. Lubię oglądać jego stare walki i wywiady ( co z tego ,że czasem od rzeczy *******i )
Andrzej Gołota to dla mnie ikona polskiej wagi ciężkiej... zabrakło mu po prostu czegoś i tyle... Życie....Czasem tak bywa…

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ja tam Go szanuję za te dwie walki z Bowe. To jest po prostu coś fenomenalnego

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Ja jeszcze szanuję za walki

z:

Mollo,Ruziem,Byrdem,Sandersem,Whiterspoonem,Nicholsonem,Pouhą.

Ale pora kończyć karierę.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-05-04 15:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


PRZEGLĄD PRASY: GOŁOTA JESZCZE KOGOŚ ZLEJE






Już za kilka dni czekają nas emocje jakich nie było w polskim boksie od 5 lat. Chodzi oczywiście o mistrzowską batalię Alberta Sosnowskiego (45-2-1, 27 KO) z Witalijem Kliczko (39-2, 37 KO). Ostatni raz szansę na zdobycie mistrzostwa świata w wadze ciężkiej miał Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO), a działo się to dokładnie 21 maja 2005. Z całą pewnością fani "Andrew" bardzo źle wspominają tamten moment, trwający tylko 52 sekundy. Polak w tak szybkim tempie zaprzepaścił swoją czwartą szansę na prestiżowy tytuł.

Legendarny polski "ciężki" zabrał głos w sprawie sobotniej walki o pas WBC.

- Ta walka to niezły numer, co? Niespodzianka. Dla Alberta Sosnowskiego to duży krok do przodu, bardzo duży. I dobrze, w sporcie trzeba robić duże kroki – skomentował pięściarz.

Gołota odniósł się również do tematu swojej kariery. Przypomnijmy, że ostatni pojedynek stoczył w październiku 2009 roku, przegrywając z Tomaszem Adamkiem.

- Zobaczę, czy moja ręka będzie sprawna. Jeżeli tak, to jeszcze kogoś zleję – odpowiada

Jak się okazało Andrzej Gołota nie myśli tylko o jednej walce. Na pytanie dziennikarza - Czy będzie to pożegnalna walka? - Polak odpowiedział – Nie. Jeszcze nie.
bokser.org


Oj nie dobrze nie dobrze

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawnośc fizyczna w wojsku

Następny temat

Codzienne treningi

WHEY premium