SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gluty w KNOCKOUT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Kapsy będa glutami!!!!
Sławek mowilem zebyś sie tu nie wypowiadał.
Marvik ma rację, Olimp sobei mocnos zkdozi, tak jakby gosć od Pr miał rozdwojenie jaźni, z jednej strony kreuje markę a z drugiej ją niszczy
Lykam chyba x panda
Choć to nie jest pewne.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
ee tam bierz mono...najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Mówisz?
Mam ponad pół synthize..do tego nhp. dobrer mono..np kaizen, ultimate czy multi..lub etyl z fasta..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
sam mam cykl na mono...i juz dawno nie bylem tak zadowolony
i teraz czeka mnie troche przemyslen czy bedzie warto wydac mi grubo ponad 400zl na cykl oparty na xp (etc.) czy w ogole to ma sens - skoro i tak teraz jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18633
Olimp przemówił na swoim forum:)https://www.sfd.pl/temat221676/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Kazdy wie itak oco loto .

eeeee lepiej pocwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
ale olimpijczycy zrobili wjazd =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OLIMP - rest in peace!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Koledzy - ponieważ do zagorzałych przecwników Olimpa nic nie trafia, wydaje mi się, że moja osoba jest w tej dyskusji zbędna.
Bo co... Znowu mam napisać, że Olimp wyjaśnił skąd te zbrylenie, że produkt klientowi wymienił, że sam zaproponował badanie swoich produktów w niezależnych, autoryzowanych laboratoriach, że produkty badania takie przechodziły kilkukrotnie, zawsze z bardzo dobrym wynikiem, a za dwa posty przeczytać, że Olimp uchyla się od wyjaśnienia, że reklamacja jest niezałatwiona, że boi się wyników badań z niezależnych ośrodków?...
Miłej zabawy w tym poście życzę. Pozdro!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27086
Niezłe jaja. Uśmiałem się przednio. No i porozdawałem Wam trochę sogów :)

Hehe.. co do Cybera, to fakt, kiedyś z paroma osobami nie najładniej postąpił.. Ale najbardziej znienawidzony jest przez zaniżanie cen i tym samy psucie rynku. Np. oficjalny dystrybutor na PL sprzedaje X-pandy po 175. A Cyber po 150. Albo np. inny kolega dogadał się z MAN`em. Miał mieć wyłączność na Polskę. Clout miał być po ~190zł, a BO po ~220zł w detalu. A tu rach-ciach Cyber wyczaił że to dobry towar i po złości wprowadził BO za 159zł i Clouta za 150. Gdybym sprzedawał suple, też bym się ostro w****ił i kopał taką konkurencję przy każdej okazji . Na szczęście ja tylko suple kupuje, i taka walka jest mi jak najbardziej na rękę. Być może niedługo będą przez to jeszcze lepsze ceny na Nutrabolics :)

Śmiejecie się z i-s.. a tak naprawdę nie dostrzegacie co się u Was dzieje. Mimo starań Bul`a sfd to już jest własnością Olimpa. I on dyktuje tu warunki. To u was przecież posty o ostrowi zostały skasowane i dopiero na skutek zmasowanych protestów łaskawie przenieśli je do giełdy. My na i-s zrobiliśmy formową zrzute, aby to białko przebadać
Nie chce bynajmniej wywoływać żadnej wojny, ale spójrzcie czasem trochę krytyczniej na to swoje forum. Może dostrzeżecie, że wcale tak różowo nie jest

Co do Olimpa, to dostałem od Nich email w spawie gluta. O dziwo nawet ładnie napisany zgodnie z wszelkimi zasadami PiaRu . Odpisałem że gluta niestety wywaliłem do kibla, ale całą resztę jak chcą mogę oddać do analizy. Na razie milczą.

W ogóle to niezłe jaja wynikły z tego. Rzygać mi się chce jak czytam tłumaczenia Olimpu w
”sprawie Sonbatego” . W ogóle co ta firma teraz wyprawia, to się przestaje w głowie mieścić. Wydawało mi się ze wszystko idzie w dobrym kierunku. I niedługo za stosunkowo niewielkie pieniądze będziemy mieli suple nie odstające od amerykańskich. Zwłaszcza na BX liczyłem.

Teraz tak pomyślałem o suplach Olimp/bx które kupiłem i przetestowałem:

Aero2 – Ox o wiele tańszy!! Nieekonomiczne kapsułki.
Wszelkie białka Olimp i BX – smak okropny, właściwości typowo białek II kategorii. Do tego drogie. Jedynie dobry skład prolangutam.. Próbowałem 4 rożne odmiany, ale TEN SMAK ZABIJA!!
Alc – MEGAdrogi.
Crevolution – już w chwili wyjścia stał się przestarzały. Olimp sam sobie zrobił konkurencje wypuszczając od razu po nim KO. Smak okropny. Efekty gorsz niż po XP.
KO – MEGAdrogi. Tylko 35porcji. Skąłd nibytaki rewolucyjny.. a odczucia gorsze niż po XP. No i gluty w środku :).
MCT – tani, ale jakiś taki rzadki w porównaniu do olej MCT innych firm. Olimp nigdy nie odpowiedział na stawiane kilkukrotnie pytanie o różnicę konsystencji.
R-types – od dziś łykam tylko InsuleanK . R-alfaliponowy szybko traci swoje właściwości wraz ze wzrostem temperatury. Nie ufam już że Olimp je przechowuje jak należy.
Glucetyl – mega nie ekonomiczne!! NAG dużo taniej i smaczniej :)
Glukozamina – Jak sens jest wprowadzania kilku preparatów o podobnym składzie przez jedną firmę ? do tego drogo :(
Carbo – to może być.
Tauryna MC – ok.
ZMA – ok.
CellPump – brałem.. i jakoś V12 działał zdecydowanie lepiej. Mimo że to niby to samo. Podobnie kumpel. Nie był za bardzo zadowolony z CP. Bezpośrednio po puszcze CP wziął XP i zupełnie inna bajka. Byłem w szoku, jakie postępy zrobił przez 2tygodnie

No i po takim podsumowaniu wyszła mi jedna wielka KUPA. Tak naprawdę mimo coraz mocniejszego marketingu, te suple są marnej jakości. A do tego w większości nowości bardzo drogie i mają nieekonomiczne opakowania. Naprawdę taniej i pewniej wychodzi kupować SAN, MAN, Nutrabolics, itp. Więcej już się raczej nie dam skusić.

Ufff.. to się wyżaliłem - pozdro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I cykl kreatyny, mam pare pytan...

Następny temat

Miarka KO

WHEY premium