SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gluty w KNOCKOUT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1637
W sumie Mancer racja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
W poście w dziale Olimpa właśnie ujawnia się cała śmietanka firmy.
Z doświadczenia wiem, że powiadomieni zostali wszyscy pracownicy i otrzymali nakaz włączenia się do dyskusji.
Chcieliście ujawnienia listy to tam właśnie się ona ujawnia

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
kon jaki jest kazdy widzi

Zmieniony przez - FU w dniu 2005-09-09 14:40:54

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
mancer, mądra wypowiedz. SOG.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
Czytalem od poczatku kilka watkow o konflikcie Sonabty vs. Olimp. Odpowiedz Olimpa jest na poziomie.

Nie popieram polityki Olimpa na tym forum, ale rozumiem ich pozycje. Zaproponowali Sonbatemu wiele lepsze warunki handlowe, niz zwyklym sklepom a w zamian Sonbaty zobowiazal sie do promowania produktow Olimpa. To uczciwa praktyka handlowa, obie strony znaly zasady gry. Sonbaty zarabial tyle na Olimpie, ze nie oplacalo mu sie sprzedawac innych marek, Olimp oddawal czesc swojego zysku za "lojalnosc". Olimp dowiedzial sie, ze Sonbaty lamie umowe i zerwal ja, majac do tego sluszne prawo. Czy tak bylo ? Jezeli tak, to Olimp mial racje w tej konkretnej sprawie. Co nie zmienia oceny tego, jak dzialaja na forum, jakie sa ich produkty, itp.

Jezeli bylo jednak inaczej i Olimp oczekiwal, ze Sonbaty bedzie polecal Olimpa, bo Olimp uwaza, ze jego produkty sa najlepsze na swiecie, to przeprawszam za wyrazenie, brzmi to jak "sekciarstwo by Olimp". W biznesie jest zawsze cos za cos. Pracujesz dla mnie, place ci. W interesie Sonbatego jest zarobic jak najwiecej. Skoro decydowal sie sprzedawac marke X albo Y, to robil to dla pieniedzy a nie z milosci do nich. I nie sprzedawal marki Z tylko dlatego, ze nie kocha Olimpa.

Nie wierze w to, ze Olimp moglby wymagac na sprzedawcy, zeby promowal tylko jego marke nie dajac w zamian nic.

Podsumowanie ?
Sonbatemu oplacalo sie sprzedawac co innego niz Olimp. Gdyby Olimp dal lepsze warunki finansowe, Sonbaty by polecal Olimpa.
Koniec klótni.

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Suple, moja odpowiedź na całość sprawy wymaga trochę czasu którego nie mogę znaleźć. Tobie odpowiem tylko pobieżnie że nie do końca znasz sprawę.
Miałem warunki takie jak wiele innych sklepów i 2% więcej rabatu niż większość sklepów (za płatność gotówką).
Więc nie były to jakieś wyjątkowe, specjalnie pode mnie warunki.
Ale nie w tym rzecz.
Cały problem polega na tym, że ja właśnie bardzo promowałem Olimpa czego dowodem obrót rzędu kilkudziesięciu tys. zł miesięcznie (w dobrych, wiosennych miesiącach, w letnich oczywiście niższy) i zajęcie 2 miejsca w konkursie na najwyższą sprzedaż w makroregionie (a makroregion jest spory bo 1 miejsce zajęła firma z Piły). I w tym cały sęk, że trzymałem się bardzo ściśle umowy (jako jeden z bardzo niewielu sklepów w Polsce i jedyny w okręgu mam cały asortyment Olimpa od A do Z, nie tylko to co się dobrze sprzedaje).
A kiedy na pytanie dystrybutora czy będę dalej rozwijał Vitalmaxa odpowiedziałem że tak, wówczas zostało mi doręczone wypowiedzenie umowy pod kłamliwym pretekstem który nigdy nie miał miejsca.
O tym cały czas mówię, że to Olimp jest nielojalny w stosunku do swoich kontrahentów a nie odwrotnie. Mogły się o tym przekonać hurtownie które przez 10 lat "zrobiły Olimpowi rynek" na swoich terenach a teraz O. wkracza do sklepów obsługiwanych od lat przez te hurtownie, proponuje niższe ceny a hurtowniom zabiera towar. O tym mówię. Z prawnego punktu widzenia jest ok. ale czy tak się postępuje z ludźmi którzy od zera wywindowali markę do największego potentata w Polsce?
To tak pokrótce, bo naprawdę nie mam czasu.
Jak znajdę czas odpowiem na wszystkie zarzuty (część z nich jest jednak prawdziwa i o tym też opowiem).

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
"A kiedy na pytanie dystrybutora czy będę dalej rozwijał Vitalmaxa odpowiedziałem że tak, wówczas zostało mi doręczone wypowiedzenie umowy pod kłamliwym pretekstem który nigdy nie miał miejsca"

Sonbaty oficjanie stwierdzamy, ze kłamiesz - mamy na to dowody. Czekamy na pozew do sądu.
Podtrzymujemy nasze stanowisko w tej sprawie, zamieszczone na forum.


Olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ooostro! musisz Olimp pogrubiać tekst? To jakiś utajony kompleks? Oka mnie bolą... Ja proponuję przenieść tą rozmowę na grunt u Pani Drzyzgi...

Ale istotnie, tak jak mówi Son, w związku z całą aferą gluta oraz buntu na sfd, Olimp zaangażował cały zastęp swoich "tajniaków"...Wszystkie posty wykazujące rzekome uchybienia w procesie produkcji i pakowania produktów Vitalmaxa..., zmasowane odpowiedzi Pana Ambroziaka (najwidoczniej była jakaś rozmowa na dywaniku Prezesa...)ech...szkoda słów
Brak powagi...
P.S. Olimp weźcie sobie pod rozmyślunek ten obrazek i zawarte w nim motto...(to tak a propos Waszej dominacji na rynku supli )
a tak poza tym...róbmy dzieci, a nie wojnę!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Olimpijczycy gurom !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
OLIMP- pozwij nas wszystkich do sądu, prosimy
Chociaż z drugiej strony dziękować Bogu za ludzi takich jak "Olimp"- tak sobie czytam i czytam to forum i dohcodzę do wniosku, iż to strasznie zarozumiała i pewna siebie firma. A ja zarozumialców nie lubię Więc podziękuję firmie Olimp za ich pordukty i po prostu zacznę kupować produkty konkurencji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I cykl kreatyny, mam pare pytan...

Następny temat

Miarka KO

WHEY premium