SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gluty w KNOCKOUT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jaką szkodę?
to że mam Olimp na polkach i MRM nie znaczy że mam powiedzieć że Olimp jest super ekstra wypas, a MRM jest****owe. tak to olimp chce robic?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
apo byles kiedys w sklepie sona i rozmawiales ze sprzedawca???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Apo nie rozumiem dlaczego się tak pieklisz i toczysz piane z ust
czyżbyś naprawdę miał jakieś korzyści z tego uwielbienia dla olimpijczyków
przeciez tak ostro wypierasz sie jakichkolwiek powiazań z tą firmą i dziwisz sie banom, które jak udowadniasz są słuszne
pppozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Pewnie Olimp chciałby żeby każda firma z którą tak postąpili siedziała cicho, ale tak nie będzie cokolwiek będą mówić klakierzy O.
O moje obroty się nie martw, daję sobie świetnie radę.
2 tygodnie temu wróciłem z Karaibów, wypocząłem, jest ok.
Choć od razu wylądowałem w polskim piekiełku, miałem kontrolę z Sanepidu bo ktoś podkablował jakąś drobną nieścisłość na etykietach, dostałem wezwanie z O. żebym usunął z etykiet nazwy "Gainer" i "Carbo" bo jak nie to pozwą mnie do sądu i takie tamn drobnostki. Jak to w biznesie.
Zresztą, pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie.
Moje prognozy są takie, że Olimp otworzy sklep w Łodzi, choć przy coraz wyższej sprzedaży w tym regionie (jak sam twierdzi) nie powinien tego robić. Ale sprawdzimy kto więcej na tym straci.
Masz rację z jednym - sam jestem sobie winien.
2 miesiące temu otrzymałem od przedstawiciela Olimpa jedno proste pytanie - czy mam zamiar rozwijać dalej Vitalmaxa? Gdybym powiedział NIE to pewnie dalej miałbym towar (zresztą ciągle go mam, jakoś nie chce schodzić mimo przywiązania klienta do "marki" ). A tak się postawiłem i mam za swoje.
Ok. kończę, znowu Apo wywołałeś burzę, pewnie jutro wejdzie twój pryncypał i znowu się zacznie.
Pozdrawiam

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 183
Czarny dobrze wiesz, że jeśli ktoś minimalizuje -jak wynikało z tego czego Son nie zdołał odeprzeć z zarzutów Olimpa to nie mamy o czym rozmawiać bo to by było jawne pogwałcenie najbardziej luźnej choćby umowy, no ale jak było w 100% to wiedzą już dojkładnie tylko zainteresowani i nie chciałbym w to wchodzić a skąd moje odczucia to już myślę dogłębnie wyjaśniłem/na czym się opieram/.
Kazam mnie to nie interesuje co jest w tym sklepie bo ja nie skupiam sie na ocenie kogokolwiek, ani niczego nie kontroluje- bo może i takie chcesz wywołać wrażenie, ale nie lubię jak wyciąga się jednoznaczne i nieodwołalne wnioski nie znając tak naprawdę faktów, więc jak napisałem już w dziale Olimpa niech zainteresowani sobie dyskutują na ten temat a my raczej bądźmy obserwatorami!
Zip przecież wiadomo doskonale że odkąd doradzasz/nie chcę użyć słowa reklamujesz pewne produkty z pewnego sklepu/ to twoje spojrzenie na Olimpa zmieniło się radykalnie, ale nawet w tym wypadku unikam nawet sytuacji w której miałbym ci cokolwiek wytknąć czy zarzucić, więc daruj sobie te dywagacje czy bany są słuszne czy nie...

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ
CHOĆ NIE ZAWSZE TO MOŻLIWE,
WIĘC Z DOBRĄ WOLĄ I CHĘCIĄ
PYTAM ZA CO TE BANY BULEK?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
najlepszą obroną jest atak
też sie kieruję tą zasadą w życiu drogi metełorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 183
Son ty znowu swoje, ja nie mam ani nic do Ciebie ani do nikogo, myślę że zgadzamy się co do przyczyn choć może niedokładnie- bo jak mówią diabeł tkwi w szczegółach i naprawdę nie mam zamiaru cię oceniać czy nawet oceniać Olimpa bo to jest sprawa tylko i wyłącznie między wami, rób co uważasz za stosowne i co dyktuje poczucie słuszności, ja natomiast o twoje obroty się nie martwię -znowu mnie nie zrozumiałeś bo to że życzyłem ci jak najlepiej wcale nie było podyktowane złośliwością.

kończę, znowu Apo wywołałeś burzę, pewnie jutro wejdzie twój pryncypał i znowu się zacznie.

ten tekst akurat mi się niezbyt podoba bo próbujesz przeforsować może wygodne dla wielu sformułowanie ale niestety nieprawdziwe- ale mniejsza z tym...
no i to nie ja rozpętałem tą burzę bo długo się wstrzymywałem z napisaniem choćby słowa w tym temacie- wierz mi taki jest odrzucający bo metody które w nim zastosowano są ohydne!

a na Twój temat wszedłem przypadkiem i jak powiedziałem nie jest to moja sprawa i chyba nie powinna być niczyja oprócz ciebie i Olimpa.

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ
CHOĆ NIE ZAWSZE TO MOŻLIWE,
WIĘC Z DOBRĄ WOLĄ I CHĘCIĄ
PYTAM ZA CO TE BANY BULEK?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a ja PYTAM ZA CO TE BANY BULEK?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Murzynie mój! Dostałeś już powiadomkę na maila?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dupa, nic. to co zwykle ? dawaj adreesso

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I cykl kreatyny, mam pare pytan...

Następny temat

Miarka KO

WHEY premium