SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Global Labs (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2285
Jakieś 6 godzin temu poszedł pierwszy strzał propka (1 ml) w jeden poślad, a w drugi poślad cypionat (1,5 ml).
Po przeczytaniu tego tematu bałem się, że będzie coś boleć po propku, a tu miła niespodzianka ani w trakcie i po strzale czy nawet teraz 0 bólu.
etykieta, hologram, pudełko bardzo sterylnie i ładnie wykonane.
Jedyny mankament to właśnie te kapsle ale jak to się mówi - " pierwsze śliwki robaczywki" i dobrze, że to tyczy się tylko tych kapsli które pewnie będą poprawione.


"NAJLEPSZĄ SZTUCZKĄ SZATANA BYŁO PRZEKONANIE LUDZI, ŻE NIE ISTNIEJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
"etykieta, hologram, pudełko bardzo sterylnie i ładnie wykonane" - ja to bym wolał żeby zawartość była sterylna, a nie etykieta, hologram i pudełko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2285
Lloyd - napisałem, że nic nie boli i nie ma żadnego stanu zapalnego, a jedyny mankament to tylko te kapsle, więc jak piszesz coś to przeczytaj tak ze 2 razy.

Zmieniony przez - xXSopelXx w dniu 2011-01-28 12:46:41

"NAJLEPSZĄ SZTUCZKĄ SZATANA BYŁO PRZEKONANIE LUDZI, ŻE NIE ISTNIEJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Ja przeczytałem 4 i nadal zastanawia mnie sterylne pudełko hologram i etykieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy ze rece byly myte przed naklejaniem etykiety i skladaniem pudelka.
co tu do rozumienia?


Tak wygladajacy zacisniety kapsel jak srobokretem jak dla mnie nie wzbudza zaufania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja bym im powiedzial dlaczego kapsel tak wyglada i jak poprawic, ale moja wiedza to sa niemilosierne koszta
No i ten jednolity kolor srodkow mi sie nie podoba jak juz wspominalem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 411
wszędzie prop ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Nie, micz pisał że prop jest jasny, więc wszędzie enan ?

Z drugiej strony, było by to bardzo głupie posunięcie wypuszczać nowość na rynek z kiepską zawartością...

Zmieniony przez - MASSpower w dniu 2011-01-28 21:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2285
MASSpower - sterylne - wykonane ładnie, czysto pod wygląd apteki - aptecznie - zinterpretuj sobie coś w taki stylu, nie jest tak jak to w przypadku wielu innych firm, gdzie etykiet nie potrafią zrobić dobrze, a co dopiero żeby to wyglądało nie jak kał drukowany na drukarce w której kończy się tusz (ów wcześniej napełniany dokupionym wkładem) i na dodatek brak jednego koloru.

GREGOR_ian - Co do kapsla mam to w d. nie wiem jak to się robi zaciska śrubokrętem, kombinerkami, wkłada między drzwi i zagniata czy służy do tego jakaś zagniatarka czy zaciskarka - NIE obchodzi mnie to nie znam się na tym. Może to ktoś poprawi, a może nie. - mnie to wali, chciałem dać opinie swoja i tyle. co do wzbudzania, osobiście wolę aby wzbudzało to moje libido i wzrost masy mięśniowej czyli generalnie DZIAŁAŁO.


Jeżeli nie podoba się Wam opisanie odczuć - przetestowanego sprzętu to ile można czytać sfd, a jak się da raz sensowną wypowiedz od razu najazd na kogoś.

Polecać nie będę, bo mi to wisi - nie boli, czuć już libido up delikatnie do góry, więc działa.

"NAJLEPSZĄ SZTUCZKĄ SZATANA BYŁO PRZEKONANIE LUDZI, ŻE NIE ISTNIEJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
gdzie tu wyglad apteki. etykieta badziewna jak vast kapsle gorsze niz pierwsze pmp i mowisz wyglad apteczny

ale kazdy wbija to co chce...

Hardcor

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wino z alchemi do sprawdzenia

Następny temat

AnastroLek, 1 mg, tabletki powlekalne, 28 szt

WHEY premium