SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Global Labs (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82959

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
miks działa, jednak bardzo boli. Najbolesnijeszy srodek jaki bralem do tej pory. Czesciowo pomaga albo mieszanie z innymi sokami, albo wbijanie 1 cm przez 10 minut ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41395
stezenie ok? nie zanizone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ciezko powiedziec bo wbilem tylko 10 ml i leciały do tego inne saa w tym prop na przykład , ale coś działa napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
witam mam pytanie czy testowal ktos mete 10mg z tego globala bo akurat jestem w posiadaniu propka i metki jednej firmy jutro wstawie fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
ja trafiłem 1 flokon z syfem w środku i odechciało mi się już tej firmy... działac działa. cypio

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 620
zakupilem met bo ponoc dobra, stesuje i zdam relacje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Słoiczek twardy czy plastik miękki. W srodku wata? Daj foto otwartego opakowania.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 587
ta meta jest na pewno zawyżona bo nie wierze, żeby taka dawka tak masakrycznie czesała

@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Po co mialby ktos zawyzac? Glupota. Przyzwyczai sie kazdy do wiecej a pozniej bedzie tyle co na etykiecie i beda marudzic. Ktos kupuje 10mg wiec chce 10mg a nie 12 czy 5-0 jaka to dawka tak masakrycznie czesze? opisz cos wiecej bo sie podjaralem.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Mocny uspokój maszynę może jest z 7mg a nie zawyrzone a w którym ug masz 10mg tylko niemów że balkan lub LK bo śmiech na sali i nic więcej ja osobiście testowałem z 10-rurznego rodzaju ug met na pl rynku i może w axio było z 5mg/w tabsie i w żadnej pozostałej ,a balkana też jadłem po 70-90md/w i szału nie było a powiem więcej mizeria jak nic jak ich aqua i antek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wino z alchemi do sprawdzenia

Następny temat

AnastroLek, 1 mg, tabletki powlekalne, 28 szt

WHEY premium