SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Global Labs (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wyslal mi dzis zdjecie chlopaczek z silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
O co tu chodzi bo nie rozumie do konca?
zamowil jedno a dostal drugie czy ma to i to?? heh:D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
Wbiłem dziś tego propa mam 2 flakony to tak rzeczywiście ciemny jest jak np enan i dość gesty jak na propa
po iniekcji wyskoczyła mi gulka co pierwszy raz sie zdarzyło ;/ zobaczymy czy jutro bedzie dupe urywać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
co to wogole za moda panuje na bol po strzale kazdy boli nie boli i tak w kolko

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
hehe no masz racje...zacząl sie temat rzeka na temat bólu i plynie w kazdym temacie prawie...
Jade juz drugi tydzien prawie i jest gitara... Nie narzekam na tego Globala. Libido jak najbardziej na PLUS, sila, wytrzymalosc i reszta rzeczy ktore mozna zaobserwowac po testo prop...i mecie...do tego stawy przestają bolec bo NPP...a bold mam nadzieje ze sie rozkreca;)... jak narazie to prawie 3kg na plus...Pozdro.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 411
W środku na pewno to co powinno. Libido up. zaczęło wysyfiać tzn dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
jestem drugi tydzien i wszystko jest git:) ostatnio troche mi libido spada bo podbilem NPP ale podbijam teraz mietka do 50mg doba i propa tez podbije wiec powinno byc git:) Pozdro

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
aha chcialem dac zdjecie ale mam z tym lekki problem....Ma ktos moze jakis server na ktorym mozna bezplatnie dodawac zdjecia?bo zdalbym relacje z Przed, W czasie ..... i Po :D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
zdarzyły sie jakies wy-ebki globala enantatu?
mam dwa flakony, w jednym jest tak jakby troche więcej soku,
i na etykiecie jest troche jaśniejsze czerwone tło,
tak samo jak i na pudełku,
a pozatym wszystko identyczne jak na drugim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kto by to podrabiał

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wino z alchemi do sprawdzenia

Następny temat

AnastroLek, 1 mg, tabletki powlekalne, 28 szt

WHEY premium