SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Global Labs (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
walnij inj propa z innym sterydem w pompce powinno pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1375
To tak lece juz 2 tyg na propie i ból taki ze dupe urywa robi sie jakies zapalenie lecą maści plastry i ketonal mam tez rehabilitantke która wykonuje masaże. Ale ból jest potworny.

po co sie tyle meczyc. jeden shot dwa rozumiem próby itp ale 2 tyg cierpienia na wlasne zyczenie to glupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
głupota nie głupota ale ja nie wbijam od tak bo chce sie pokazac na podwórku tylko szykuje sie do startu... a zaraz mam wyjazd z uczelni wiec nic innego na razie nie ogarne a fakt faktem mecze sie bo nawet siedziec jest cieżko

Zmieniony przez - Mike Jones w dniu 2011-07-23 21:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1375
a to chyba że tak. nie wiedzialem. zdrowia zycze i sukcesow.

jakimi igłami bijesz? mi na zminimalizowanie bólu pomagaly igly 40mm i powolutkie wtlaczanie substancji lub dodanie innej substancji do shocika.

Zmieniony przez - Fred_Perry w dniu 2011-07-24 18:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
igiełką 0,6 i tez powoli mniej mnie bolał juz pheoenix. o innej substancji raczej nie ma mowy bo nie ma juz co by nie była wykrywalna chyba ze master ale stawy juz mam na wykonczeniu czyli co mi pozostaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1375
dodaj innego propa np. rakiety zalezy do czego masz dostep. igle to chodzilo mi o jej dlugosc. jakie dawki tego propa lecisz?

Zmieniony przez - Fred_Perry w dniu 2011-07-24 20:21:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
igła długosć 30mm innego propa własnie nie mam czasu teraz skołowac bo mam wyjazd z uczelni ;/ a dawka standard 100mg eOd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1375
to kiepskie te zawody jak taka daweczka

rozdziel shota po 0,5ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
zawody najwyższej rangi :D o kulturystyke chodzi jak by co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 148


co Powiecie o Tym

sterydy=Spadki gg37205141

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wino z alchemi do sprawdzenia

Następny temat

AnastroLek, 1 mg, tabletki powlekalne, 28 szt

WHEY premium