SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29551 Napisanych postów 62943 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902590
spadki minimalne ladnie popalilem fat sila jest swietna masa tez ok i co najwazniejsze wyglad sie poprawil po zrzuceniu sadla.fakt ze dolozylem cell pumpa po cyklu ale jestem bardzo zadowolony tylko to gino.
odblok poszedl ok pomimo odstawienia provi samopoczucie swietne wszystko dziala jak nalezy wiec w moim przypadku sprawdzila sie ta metoda.

center88 odblokowywal sie w ten sposob po 16 tygodniowym cyklu z deki i tez poszlo mu wszystko ok.
teraz jestem na mocnej redukcji bardzo obciolem wegle w diecie zjechalem lacznie 10 kg z pasa poszlo 10 cm z lapek minimalnie.
jako ciekawoste podam ze na bombie przy wadze 113 kg wycisnalem 185 kg a juz po odbloku i redukcji przy wadze 103kg 175kg wiec mysle ze jest niezle.

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29551 Napisanych postów 62943 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902590
tonix dzieki.wlasnie tez o tym gdzies czytalem i szukam wlasnie info na ten temat. moim zdaniem kumulacja estro po cyklu w poloczeniu z provi i obnizeniem dawki nolvy spowodowalo powstanie gino. wiem juz zeby tak nie robic.widocznie jestem na ten efekt uboczny wrazliwy niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mam pytanie, sory za nie wyraźne zdjęcie, ginekomastia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
prawie nic nie widac ale z tego co mi sie wydaje to jak juz to lipo a nie gino ale trudno stwierdzic po takiej jakosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze 1,5 roku codziennie + 40 mint aeroby po treningu było gorzej ale schodzi no i sumplementacja była, teraz mam cykl wino +tesc . Juz 5 tyg jeszcze 3 zostaly. Dieta nie zbyt bo weszlo mi w sile i sporą mase miesniową . Teraz chce odstawic tescia bo to od niego tak wodą podszedlem i przez te 3tyg ostrą diete redukcyjną i przedłużyć aeroby na 1h po treningu silowym oczywiscie na rzezbe. Co na ten temat możecie powiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tu mam jakieś zdjęcie troche wyraźniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 139 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4686
lipooo :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co myślicie na ten temat żeby odstawić tescia do końca cyklu te 3 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
na siłke chodzisz czy tylko kox i mcdonalds? brak wiedzy i diety i są efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodze 1,5 tora roku i nie tylko kox, mc donalds nie w moim typie bo nie lubie fastfoodow. Chcialem zawsze mase zrobic i jadlem wszystko po treningu jakas piers cos z miesa ryz. Za kazdym razem zalezalo mi na sile robilem od zawsze aeroby . Tylko diete teraz wprowadze i odrzuce tescia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy uzyc clomid,hcg,clen? POMOCY!!!

Następny temat

anavar

WHEY premium