SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia i operacja ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 345
Witam, chcialem pokrotce opisac jak miewa sie problem ginekomasti i operacji refundowanej z kasy chorych :) A wiec zaczne od poczatku trapilo mnie to od ok. 4 lat zaden endokrynolog niepomogl az wkoncu trafilem do chiruga ktory powiedzial tak. trzeba to zoperowac -> przez kase. No to sie ucieszylem :) Poszedlem do szpitala ... Myslalem ze to bedzie szybciutko ;) ale jednak sie mylielm. 2 dni czkeania na operacje, badania itd. wkoncu ide pod noz. Operacja przebiegla spokojnie z tym ze sie troche przebudzielm (oszczedzali na narkozie:) i tak. z tego co tu czytalem to nikt nieopisywal jak to jest prze***... po operacji !!! do samego wieczora niemoglem sie ruszyc tak bolalo jak sie ruszalem ! juz nie mowie o tym ze 4 dzien spie na plecach i niemoge sie na bok przekrecic. Ale mniejsza o to da sie sceirpiec. A mianowicie sciaganie opatrunkow. Jak to zobaczylem to sie przestraszylem :O widzialem tylko ze pol klaty tej co miaelm nie mam, niewiem co sie stalo z moimi miesniami spadlo na dol czy co ale nie bylo ;/ zostaly tylko 2 dziury :/ takze pomyslalem o "wklesnietych sutkach" no ale z dnia na dzien widze ze dochodza do siebie i dziury znikaja powoli, szwy sie ladnie goja, i moje pytanie czy wy rowniez po operacji mieliscie takie dziury wokol sutkow i po jakim czasie powrociliscie do cwiczen z pelnym obciazeniem klaty ??? pozdrawiam w razie pytan kontaktowac sie ze mna ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Ok przysli mi na maila a ma moze swoją stronke w necie ?? i z kad jest??

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
ale zrefunduja Ci caly koszt operacji, czy tylko czesciowo?
swoja droga jak bym mial gino i chcial to zoperowac to wzialbym kredyt i poszedl do prywatnej kliniki, nie mam zaufania do panstwowej sluzby zdrowia, dobrze ze masz tylko dziury, a nie obcieli Ci nogi naprzyklad.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 345
zrefyndowali mi caly koszt leczenia .......
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
nie zacznij tylko za wczesnie cwiczyc po operacji bo te wlasnie dziury moga pozostac zauwazalne.



Pozdrawiam.
______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 345
dlatego wlasnie pytam tych ktorzy juz to przechodzili kiedy mozna powrocic do treningu tak aby bylo dobrze dla mojego zdrowia (znaczy dla moich cyckow) :) a tez tak abym sie nie meczyl dlugim czekaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Moze byc ciezko znalesc na forum odp. na to pytanie...
ja bym zapytał o to lekarza



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

(E) ..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl ::.. (E)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
to juz pewnie czytales?
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/61
"...Po tygodniu poszedłem na siłownię i zacząłem trenować nogi. Robiłem je dwa razy w tygodniu, bo nie mogłem obciążać górnej części ciała. Po 3 tygodniach zacząłem robić górne partie mięśni, ale jeszcze nie klatkę. Po 6 tygodniach wznowiłem normalny trening. To bardzo ważne, aby nie zacząć treningu zbyt wcześnie, bo właśnie to może spowodować "zapadnięcie sutków". Wkrótce ból i dyskomfort zniknął. Klatka po 3 miesiącach zaczęła znów świetnie wyglądać. Po 4-5 miesiącach byłem bardzo zadowolony z wyników. "

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 345
lekarz powiedzial ze po 3 tygodniach moge powrocic na silownie ale wydaje mi sie to jest za krotki okres, i pewnie tak zrobie ze po 4 tyg. powroce na silownie i nie bede cwiczyl klatki z tydzien lub 2 i wtedy powroce ;)
dzieki oraz pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
powodzenia

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Intruz84 wystarczajaca przerwa jest 2 miesiace tak ci kazdy lekarz powie, ja po 3-4tygodniach zaczalem lekko cwiczyc.
Dlugosc przerwy zalezy tez od tego ile ci tego wycinali, jak i kto ci wycinal, jakie ciecie, jesli duze - bedzie sie dluzej zrastac i goic.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 345
ja mam szwy dl. 9cm pod sutkiem a jeszcze pytanie czy potem po zagojeniu jest cos widzialne np. na plazy ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

watroba a testosteron

Następny temat

deca + winstrol + therma ?

WHEY premium