SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gina Carano vs Cris Cyborg

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Sapp to porażka totalna, jako sportowiec i fighter nie dorasta Carano i Santos do pięt.
Co z tego, że jest silniejszy, skoro w porównaniu do obu kobiet nie ma pojęcia ani o uderzaniu ani o walce w parterze?
Założę się, że Cyborgowa ma całkiem imponujące wyniki w martwym czy przysiadzie na przykład.

Jej przygotowanie siłowe, kondycyjne i techniczne z pewnością nie jest gorsze od przygotowania mężczyzn ze światowej czołówki.

Oglądać żałosne wyczyny Sappa, kopanie leżących przeciwników, zadyszkę i nędznie wyprowadzane ciosy zamiast eksplozywnych, wyniszczających przeciwniczki fajnych technicznie kombinacji? Nigdy w życiu.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
mr_kultura "baby do garów" wcale nie. jest wiele dyscyplin sportowych gdzie przyjemnie ogląda się jak płeć piękna wyciska siódme poty, spoty walki też takie mogą być

nawet nie wiem jak długo jest damskie mma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
przyłańczam się do pytania wyżej.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611
nie no, chyba zwymiotuje!! jak mozna ogladac i podniecac sie jak kobiety walcza... z textem do garow to przesada bo faceci lepiej gotuja :P ... kobiety mamy do czego innego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No cóż, niezbyt porywające było to widowisko ( jak z resztą wszystkie damskie walki MMA jakie widziałem).
Niestety kodu genetycznego się nie przeskoczy, dlatego widzimy tu kolejny przykład tego, że kobieta aby odnosić sukcesy w typowo męskiej dyscyplinie musi się okrutnie upodobnić do faceta. Zakładając, że są to w tej chwili 2 najlepsze zawodniczki MMA widzimy jasno i wyraźnie, iż potrzeba drugiej takiej Santos aby walka była interesująca. Z drugiej strony gdyby tak się stało to musiałoby to prędzej czy później obrać tory na jakich jest damska kulturystyka, czyli banda babochłopów z łechtaczkami wielkości penisa, a to już jest po pierwsze niesmaczne, po drugie i tak nigdy nie będzie tak dobre pod względem sportowym jak męska wersja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>cyborg prezentuje taki poziom że w walce z wiekszością gości w >jej kategorii wagowej, wychodzi i toczy równy pojedynek.

PROSZĘ MNIE NIE ROZŚMIESZAĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"czyli banda babochłopów z łechtaczkami wielkości penisa, a to już jest po pierwsze niesmaczne,"

Lordrav - lizałes?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 626
Gdzie można obejrzeć powtórkę z walki ?
Oglądałem na żywo do 6 rano, ale chcę zobaczyć jeszcze raz

masa, siła, rzeźba...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No ogolnie niesmak u mnie tez takie cos wywoluje. Sa sporty damskie ale sa typowo meskie i MMA raczej dla kobiet nie jest.

enediktal chyba nie wiesz o czym mowisz z tymi wynikami w ciskaniu i mc ;>.
Wejdz sobie do dzalu rekordy swiata w wyciskaniu i ts wsrod kobiet i mezczyzn i porownaj to bedziesz mial jakis obraz na to o czym mowisz (roznice sa prawie dwa razy wiecej na korzysc gosci) :].

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
">cyborg prezentuje taki poziom że w walce z wiekszością gości w >jej kategorii wagowej, wychodzi i toczy równy pojedynek.

PROSZĘ MNIE NIE ROZŚMIESZAĆ "

ja tu nie wize nic smiesznego - polecam pooglądac treningi cris cyborg,
i poddtrzymuje stwierdzenie :

cyborg prezentuje taki poziom że w walce z wiekszością gości w jej kategorii wagowej, wychodzi i toczy równy pojedynek

Zmieniony przez - chorazy w dniu 2009-08-18 12:31:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMINARIUM KUDO / DAIDOJUKU W WARSZAWIE

Następny temat

FRANK SHAMROCK VS KEN SHAMROCK Blood Brothers

WHEY premium