SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie znajde odzywki w Libanie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Tak jak w temacie wiem, ze trudne jest to pytanie ale moze znacie jakis program czy cos w tym stylu co pomoze mi wyszukac sklepu?

Za konkretna pomoc leci sog

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Martainn - Zgadzam sie z toba. Powiem ci tak sa tu roznie dzielnice sa te bardzo bogate i ladne i te biedniejsze nie do konca ladne ale to nic nie oznacza niestety gdy media pokazuja kraje tego typu to zawsze pokazuja te gorsze i biedniejsze strony i za to ich nie lubie tych %^$#$%^&%... Ale i tak imponuje mi to, ze tu jak by nie ma w ogl zlodzieji mimo tego, ze na prawde mozna by tu bylo latwo cos zwiedzic. Ludzie maja do siebie wielki szacunek i takie tam .

MajkelTSW - Tak myslalem, luzik ;-P

Co do nazwy tematu to szkoda, ze w necie nic znalesc nie mozna 4 lata temu jak tu bylem widzialem jakis sklep z odzywkami ale czy nadal on tam jest to niewiem jakos na czasie sie wybiore tam i obadam.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jest taki program



... google kurva mać

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
KokoWKS - No cos ty Tylko w google cos szukanie mi tych sklepow w Libanie nie idzie ale postaram sie bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Przecież co 2 użytkownik kupuje w sklepie w Libanie to wie proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Szczerze, to nie sądzę aby takowe nawet istniały.

Łamaną angielszczyzną przeprowadziłem półgodzinne poszukiwania i wynika na to że nie znają tam nawet takie pojęcia jak suplementy diety.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tam w sklepach rakietnice sprzedaja a nie kreatyne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jakoś nie chce mi się wierzyć.
George Farah jest z Libanu, kilku zawodników z podium MŚ jest z Libanu, Samir Bannout był z Libanu. Musieli gdzieś te odżywki kupować. Przecież w krajach arabskich kulturystyka jest bardzo popularna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ja tam pogrzebałem i nie natrafiłem na ani jedną stronę o tej tematyce, choć może jakby poszukać w języku arabskim to któż wie...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No faktycznie w ang nic nie można znaleźć.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-09-15 16:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
MajkelTSW - Wiesz nic smiesznego w twojej wypowiedzi jesli tak myslisz to jestes w wielkim bledzie tak samo jesli myslisz, ze po ulicy chodza ludzie z bronia czy takie tam. ( ale i tak potraktuje to jako zwykly zart pzdr)

Martainn - Na silownie gdzie chodze ziomek ma odzywki ale drozej ogolnie ma zapytam sie go skad sprowadza a co do imienia Samir to ja sie tak nazywam

pzdr

Zmieniony przez - Samirek w dniu 2010-09-15 17:35:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Novedex XT + N1T

Następny temat

nitro cykl

WHEY premium