SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie dobrze się kłóć..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Paco

sterydowa dziewico miałczysz w tym dziale szczerbaty szczylu nie mając nic ważnego do przekazania.
Sepleniąc się upodabniasz się do burka z avataru wydając z siebie żałosne popiskiwania zakompeksiałej cioty, którą rżną wszyscy jeśli tego zechcą

Podniecasz się tylko na odległość ?

Osiołku znów się ośmieszasz, bo przecież nie stwierdziłem,że w bark,motyl,biceps nie robi się shotów. Ponownie stwierdzam,że solo te miejsca są niewygodne. Dotarło ?
W udo (nie jak piszesz chłopcze w noge) jest dobrze zrobić shota.
W nogę to gryzie burek twojego pokroju nie mający sensownych,uzasadnionych kontrargumentów na moje opinie, z którymi szanowani forumowicze z pewnością się zgodzą.
Co ty gołonapletkowcu wiesz o zasysaniu, przecież nie widziałeś nawet jak wygląda powietrze w strzykawce...

Pistolecik taki, tylko cięzszy, owszem posiadam.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
e-lite

Na 99% stron z opisem SUSTY jest miej wiecej takie zdanie, zobacz dokładnie ...

"
Można go porównać z polskim omnadrenem, ale ma mniej skutków ubocznych i nie aroamtyzuje tak mocno (nie zalewa mięśni tak bardzo wodą). "

......

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Panowie czas na nas.. Odbierać PW, potwierdzać i zmieniać podpis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
"Co ty gołonapletkowcu wiesz o zasysaniu"

SOG !

rotfl

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2663
Donio masz racje tez w****iaja mnie takie wypociny szczyli ktorzy uwazaja sie niewiadomo za kogo, a jeszcze nieoderwali sie od cycka matki!!
****a sterydy to nie temat dla dzieci!!a jak sie juz za to lapiesz to nie cwaniakuj,bo gowno o tym wiesz!!

nIecH mASa bEdzIe z wAmI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
A nie doczytałem 2 stronki

Paco

Ad 1.Mój profil jest aktualny, zgodny z prawdą i polskimi normami miar i jakości, jesli twój nie jest zaktualizuj go
Ad 2.Tak, nie tylko na sfd najeżdżam na niektórych
Ad 3.Gdy ja szlajałem sie po praskich osiedlach to ty kochany piesku srałeś w piasku, może nawet jeszcze nie w tetrowe pieluchy.

Lolek to prawda, ponad połowa postów jest pozbawiona merytorycznej treści, ale winę za to ponoszą osoby zabierające głos nie posiadające elementarnej wiedzy w danym temacie, które następnie prowokują do ostrych odpowiedzi.

Powiem tak.Gdy nie znam danego grypsu - nie w.p.i.e.r.d.a.l.a.m sie Ms Paco
To dobra rada.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 183
ej kolesie wiecie co? wszyscy jesteście daremni! (oprócz tych co mądrze gadają a takich jest niestety mało) ciekawe jak wy zaczynaliscie? myślałem że dowiem się czegoś porzytecznego... dopwiedziałem się w 4 odpowiedziach na 26. wy nic nie pomagacie tylko potraficie ***bać człowieka... daremniaki. H.W.D.P wszystkim (oprócz wyjątków)

Jeżeli już budujesz mięśnie, napinaj je !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
dekos

Powiedz co chcesz sie dowiedzieć... na stronie kultrystyki masz dokładnie iniekcje opisane krok po kroku wiec nie powinieneś sobie krzywdy zrobić...

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 183
dzięki stary nalezysz do tej 4 normalnych użytkowników tego forum przeglądne sobie tą stronę kulturystyki thanks

Jeżeli już budujesz mięśnie, napinaj je !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Ufff

dobrze, że jestem abonentem, bo już myślałem, że o mnie biega

decos dobrze doradzałem, ale lata mi co o mnie myślisz.
Gdybyś zaczynał jak Bozia przykazała od elementarza tj. przeczytania materiałow z pierwszej strony nie miałbyś takich problemów.
Poza tym takich postów o iniekcjach były dziesiątki.

Pożytecznego, pisze się pożytecznego.

I niech cie więcej nie obchodzą moje przyjacielskie utyskiwania z Paco - nie jesteś alone in sfd.

Życzę dobrych shotów.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca ciśnienie PILNE

Następny temat

KTO PORADZI..........

WHEY premium