SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie Wrzucić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Witam!
Kupiłem Sobie Mutant Massa i nie wiem gdzie go wrzucić. 260g/ porcje to za duzo dlatego rozdzieliłem go na 3 porcje dziennie. Moj pomysł na wrzucenie go do diety jest taki:

8:00 Mutant Mass
8:30 śniadanie
10:30 2 śniadanie
12:30 obiad
13:30 Mutant Mas
14:00 trening
16:00 posiłek po treningowy
18:30 Mutant Mass
21:30 kolacja
22/23 sen
co myślicie o takim rozłożeniu? jak macie inne propozycje to podawac, czekam na wasze sugestie

train hard or go home!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
jakie zapotrzebowanie na b/t/w ?

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Do buzi wrzucaj... a tak na powaznie to tam gdzie posiłek jest ubogi w b/t/w - sam powinienes wiedziec ktory to. Nastepnym razem najpierw sie zastanow gdzie co dac/rozłozyc/dawkowac a dopiero potem kupuj - taka rada na przyszłosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
majkel.. taki rzeczy jak gainer nigdy sie nie zmarnuja wiec dobrze ze kupil tym bardziej ze mu sie napewno przyda.. bo widze z dieta na bakier.

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie rozpisał nam swojej diety wiec nie wiemy czy jest ok czy nie. Gainera/białko kupuje sie zazwyczaj jak dieta jest ułozona i wiemy ze w danej chwili nie bedziemy mogli spozyc wartosciowego posiłku, wtedy wyciagamy shejka i pijemy. On MM chce nawet przed sniadaniem szamac wiec juz widac ze cos jest nie tak z celowoscia uzywania tego "specyfiku". Moja rada mysle ze mu sie przyda na przyszłosc. Pozdro Krakusie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
mam dziwne wrazenie ze nam jej tu nie rozpisze bo to nie ten dzial..

ja wychodze z zalozenia ze jak ukladam diete to robie to w ten sposob bym nie musial uzupelniac jej gainerem.. a gdy wiem ze nie bede mial mozliwosc przygotowania posilku.. biore go ze soba.

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
No to własnie o tym mowie - najpierw rozpiska diety potem ew braki gainer/białko. Tu ewidentnie widac ze najpierw był gainer potem dieta.

Ps. z tym rozpisaniem diety chodzilo mi o rozkład b/t/w

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-02-15 14:05:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
8:30- płatki z mlekiem 3,2% rodzynki jajko troche sera
10:30- 2 śniad. 2,3 kanapki z chlebem razowym z serem, masłem i ważywami
12:30- Obiad kasza gryczana/ ryż brązowy+ pierś z kurczaka/ wołowina+ warzywa
16:00 potreningowy - Makaron+ twaróg+ rodzynki i orzechy
21:30- kolacja ryba/ sałatka warzywna/ ryż z owocami

a moje zapotrzebowanie na kalorie już podaje ;)
Węglowodany- 1696 kcal
Białko- 600kcal
Tłuszcze- 854 kcal

P.S. jak mówiłem to tylko moja propozycja, która jest do poprawy a z tym gainerem przed śniadaniem to było najbardziej niepewne i nie wiedzialem gdzie umiescic tą 3 porcje...

train hard or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ok, teraz tak:
1 - ile masz nadwyzki kalorycznej?
2 - jestes ekto czy endo? Jesli ekto to 400-500 kcal nadwyzki mysle ze bedzie optymalnie.
3 - patrz pyt 1 tyle ile masz nadwyzki odejmujesz od 500 i Ci wychodzi reszta potem przeliczasz ile to bedzie Mutant Massa i dodajesz ta porcje jako posiłek.
4 - jesli endo to ostroznie z weglami bo Cie zaleje.

Mysle ze moderatorzy łaskawym okiem popatrza na ten teamat bo to inny dział z dieta udaj sie do działu odzywianie niech ja skoryguja. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Mam 200 czyli po odjeciu od 500 wyjdzie 300, tylko pytanie a w 60g MM bedzie akurat 300 Kcal, tylko dalej nie wiem gdzie to wrzucic

train hard or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Mam 200 czyli po odjeciu od 500 wyjdzie 300, a w 60g MM bedzie akurat 300 Kcal, tylko dalej nie wiem gdzie to wrzucic

train hard or go home!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradaa

Następny temat

Białko na redukcje

WHEY premium