SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdyby ceny na produkty SNI spadły o 23%

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41665

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
"Moim zdaniem ceny na SNI w Polsce powinny spaść o 100%"

jest w tym nutka prawdy...ale zapewne i tak popyt na nie bylby taki sam jak jest dotad (czyt. samo i-s) ;)

Zmieniony przez - misOO w dniu 2004-12-26 15:09:51

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no sa, ja nie mowie ze nie...

ale czasem jakas niunia sie bardziej spodoba i az szkoda ze z niej taka k...a bo wiadomo ze cos wiecej nie ma sensu....

pozatym ja wole nawet 2 stałe parnerki niz 5 suczek ktore daja na lewo i na prawo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MIsoo ma racje, nawet jak za darmo cos tam daja to tylko IS jest chetne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja wole 20 stalych i 200 z doskoku

co do supli sni

nawet redukcja ceny o połowe nie przekona mnie do zmiany zdania a nawet głeboko zastanowi oraz wzbudzi nowe watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Bul, Twoja zona wchodzi na forum?

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a twoja matka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
hahahahaha

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
moja matka nie umiema kompa wlaczyc

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Zamiast czepiac sie tych "100%", moze jednak warto pomyslec choc troche i zaczac od wlasnego podworka? Dlaczego Polska jest tak dziwnym krajem, ze przy umacniajacej sie systematycznie zlotowce, ceny na towary importowane do kraju (a takimi w przwazajacej czesci sa wlasnie odzywki i suplementy), proporcjonalnie sie nie obnizaja?
Na przyklad cena benzyny (dostawy ropy rozliczane sa w dolarach). Od poczatku wejscia Polski do UE, dolar stracil na wartosci niemal 23%. O ile staniala benzyna?
Ok, odzywki nie naleza do grupy towarow o szybkiej rotacji magazynowej. Jednak do piernika zlotowka umacnia sie od 7 miesiecy. Chyba odzywki nie maja tak slabej rotacji w magazynach? Gdyby tak bylo, to trzeba by zaczac je produkowac z terminami waznosci na 5 lat, to raz. Dwa, ze handel odzywkami bylby naprawde malo oplacalny.
Cos mi sie wydaje tutaj nakrecane.
Ceny w dawnych panstwach UE sa dosc wysokie (choc Polska dzielnie w tym goni Unie, szkoda tylko ze pensje nie rosna wspolmiernie). Dlaczego, akurat w UK, kraju ogolnie bardzo drogim, odzywki sa tansze niz w Polsce?
Inna sprawa, ze patrzac na ceny odzywek w Stanach i odnoszac to do rynku polskiego, mam wrazenie, ze nasi importerzy w kraju, maja teraz swoj "zloty" okres.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokładnie też tak uwazam.
Ceny w Usa a ceny w Polsce pokazują gdzie ejst jeszcze nasz rynek..
Bul- sog
heheheheheh
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadziecie o tym???????

Następny temat

Gainer

WHEY premium