SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdyby ceny na produkty SNI spadły o 23%

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41658

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
skonczy sie ten po***any temat????co by bylo gdyby rozdawali odzywki zadarmo????? niech sposzcza ceny to pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Nie pozostaje mi nic innego jak przestac mowic na Cybera "drobny przemytnik" i zaczac go nazywac "myslacym inaczej".

Prosba do moderatorow, skasujcie ten temat, bo to nie ma sensu. Cyber polożyl laske na SFD definitywnie i to co dzis opublikowal u siebie na forum, jest oznaka demencji starczej.

Po raz setny czytam, ze zjednoczone sily ciemnosci uwziely sie na dobrego czlowieka Cybera. Jego konkurencja, to same ****y i*****e zlamane wg jego definicji.

Cieszmy sie jego sukcesem i pozwolmy mu to robic w samotnosci - w jego matrixie.

RIP

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
w koncu Forumowicze na Imperium Sportu czyli Najlepszym Multimedialnym Forum Sportowym w Polsce sa Najlepsi i dlatego naleza im sie produkty Najwyzszej jakosci (o ktorych potem spiewaja pieknym hiphopem http://i-s.pl/ronij-w-si-z-nami--vf79.html ).Cyberpaker jest jak Dobry Ojciec, Światło Narodu, Wielki Wódz. Natomiast masoneria z SFD jak zwykle podrzuca śliskie kłody nienawiści pod mięsiste nogi Najlepszych Pakerów Polskiego Internetu
zwisa mi to i powiewa ale jest sie z czego posmiac
oto i jest zwycięsca konkursu Mistrz Nowomowy Partyjnej

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2004-12-02 23:30:08

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Ten czlowiek to cwaniak-nie warto o nim mowic,niech jakis mod skasuje posta bo to cyberowi tylko zalezy na szumowi wokol jego osoby i robieniu sobie reklamy.

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
miśkov ty masz zacięcia rewolucyjne, ojcze narodu soga bym ci dał ale ostatnio dawałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ale ja mu mogę dać i dam .
Pozdrawiam Najlepszych Pakerów Polskiego Internetu jedzących najlepsze odrzywki Na Świecie
Łahahaha...
Zdr.
Kasacja.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mietus co Ty robisz w tej 'farmacji' tam ? wachasz jakies substancje lotne ?

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadziecie o tym???????

Następny temat

Gainer

WHEY premium