SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROMDA czyli podziemny klub dżentelmenów wchodzi do gry!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Jest Wotore, to teraz czas na Gromdę, cokolwiek to znaczy

GROMDA czyli podziemny klub dżentelmenów wchodzi do gry!

Na polską scenę walk na gołe pięści wchodzi nowa organizacja GROMDA.

Elitarny klub dżentelmenów GROMDA rozpoczął swoją działalność. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach prawdziwych, niepodrabialnych wojowników. Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry!

Zebrawszy najlepsze wzorce z Wysp Brytyjskich i Stanów Zjednoczonych serwujemy wam jedyny turniej w boksie na gołe pięści w Polsce. GROMDA wyznacza nową jakość w realnych pojedynkach. Odrzuciliśmy wszystko co zbędne skupiając się na zachowaniu honorowych zasad rywalizacji sportowej. Nasi członkowie muszą wykazać się niezłomnych charakterem, który pozwoli im przetrwać największy ból i krew.

Boks na gołe pięści ma długą tradycję, której początki sięgają XIII wieku. Wtedy w Wielkiej Brytanii narodziło się pięściarstwo. Zawodnicy nie nosili rękawic i rywalizowali do momentu, gdy któryś z nich został znokautowany lub rezygnował z kontynuowania pojedynku poprzez poddanie walki. Z czasem boks został ‘ucywilizowany’ przez bandę mięczaków i tchórzy, którzy nie potrafili zrozumieć zasad, jakimi kieruje się rywalizacja sportowa. Prawdziwy wojownik nie odmawia walki i ta zasada przyświeca członkom naszego podziemnego klubu.

Krwawy piątek zbliża się wielkimi krokami, a główną nagrodą w turnieju będzie rekordowe 100 tysięcy złotych. Szukamy najtwardszego fightera i właśnie dlatego rywalizacja na naszej gali będzie się odbywać bez podziału na kategorie wagowe. Ta informacja pozwoli nam oddzielić ziarno od plew. Dzięki takiej decyzji do rywalizacji w turnieju zgłoszą się tylko fighterzy z krwi i kości, których jedynym celem jest udowodnić, że jest się najtwardszym z najtwardszych wojowników. W naszych szeregach nie znajdziecie chłopców, którzy rozpłaczą się na arenie i zaczną uciekać, tylko żądnych krwi swoich wrogów fighterów.

Areną zmagań będzie zmodyfikowany ring bokserski. Pole walki będzie kwadratem o boku 4m, dzięki czemu zawodnicy będą zmuszeni do podjęcia walki. Ucieczka od wymian ciosów nie wchodzi w grę. Rywalizacja cios za cios dzięki GROMDZIE nabierze nowego znaczenia. Zostaną tylko najsilniejsi, którzy będą w stanie przyjąć najwięcej w drodze na szczyt. W sportach walki zwycięża nie ten, kto najmocniej uderza ale ten, kto jest w stanie najwięcej przyjąć i nie dać się złamać.

Nasi GROMDZIARZE to wojownicy kierujący się kilkoma zasadami: honor, odwaga, siła charakteru. Żaden z nich nie pęka i jest gotowy do prawdziwej rywalizacji w brutalnych walkach na gołe pięści. Nagrodą dla wojownika może być chwała, pieniądze lub kobiety. Nasi wojownicy chcą tego wszystkiego, a jedyną możliwością, by to zdobyć jest zwycięstwo w prawdziwym turnieju na gołe pięści.

Podziemny klub dla współczesnych dżentelmenów, GROMDA, już działa. Wszystkie spory w nim można załatwić tylko przez honorową, męską walkę na gołe pięści oparte na oryginalnych zasadach boksu. Dwóch wojowników w ringu, jeden zwycięzca. Będzie lała się krew, będą pękały kości, a tylko jeden z nich odejdzie w glorii i chwale zwycięzcy.

Gromda czyli krwawy piątek już wkrótce. Więcej informacji na stronie www.gromda.com.pl

Informacja prasowa
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To co napisałem wyżej to chyba już nieaktualne bo Wotore to już nawet nie mma z tym ich szybkim podnoszeniem do stójki, a co dopiero vale tudo

Podobało mi się że na ostatniej Gromdzie technika + taktyka wygrywała z masą i siłą

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Łoo panie, coś dla karateków!
Wreszcie mogą się sprawdzić szpece od rozłupywania terakoty ułożonej w stosik i zabójczego ONE PUNCH=ONE KILL/

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Nie wiem dlaczego, ale jakoś odnoszę wrażenie, że za ten projekt odpowiadają te same osoby co za Wotore

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
I już nie będzie wymówki A BO TO RĘKAWICE ZMNIEJSZAJĄ SIŁĘ CIOSU, A BO TO WALKI NA PUNKTY.

Ten turniej powinien być idealną szansą dla wszystkich miszczów od wyrywania jaj i wyłupywania oczu UTWARDZONYMI NA KARATE PALCAMI (tak kiedyś jeden as tu pisał...) aby wreszcie się pokazać i udowodnić siłę i twardość karateckich pięści.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Lepiej w Wotore, tam więcej można a tu tylko boks

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Jeden spec od jedynego właściwego przekazu po pewnym chińskim aktorze mógłby się wykazać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
Ja powiem tak szczerze dla mnie to jest głupota (sorry ale to tylko moje zdanie)
To całe wotore to był imo śmiech z tym "wypychaniem" niech zrobią chociaż takie zasady jak w Pride (stompy ,soccery , kolana w parterze)
Albo jeżeli chodzi o stójkę to niech robią po prostu Kickboxing (w rękawicach do MMA)


to będzie imo duzo fajniejsze niż te "gołe pięści " na dziś to imo żenada , sorry
Walka bez rękawic to imo d****izm (ryzyko kontuzji) po co coś takiego w czasach MMA, nie wiem


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-02-23 22:28:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Po to że jest to bardziej realistyczne + podobno nieco zdrowsze dla mózgu osoby uderzonej
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
Puar
Po to że jest to bardziej realistyczne + podobno nieco zdrowsze dla mózgu osoby uderzonej

W rękawicach do MMA ? Nie sądze
Rękawice do MMA bardziej chronią rece uderzającego niż mózg uderzonego


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-02-23 22:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I właśnie to miałem na myśli

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
No i właśnie ja jestem za tym żeby walczono w rękawicach(MMA) nawet w Kicku po co gołe łapy? Niech zrobią kick w rękawicach (Mma ) niż boks bez rękawic ,gołe łapy Głupota imo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jan Błachowicz vs Jon Jones w walce o tytuł wagi półciężkiej?

Następny temat

Organizacja GLORY ogłosiła powrót Badra Hari’ego do rywalizacji

WHEY premium