SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GHRP-6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
odzywa, zszedlemwlasnie z npp i mixa,zaczalem z masteronem ale samopoczucie tym razem mialem tak kiepskie przez abicie estrogenu ze czulem sie jakbym depreche lapal,a ze ja wbijam bo lubie to sie meczyc nie bede

na razie teraz test solo (plus peptydy) a za kilka tyg primka -prop i moze ale jeszcze sie nie zdecydowalem oxa

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
jaki jest w przybliżeniu koszt miesięczny ghrp + cjc bo u mnie tego jeszcze nie mają, tak z ciekawości podajcie widełki \ m - c. 500 pln, 1000 pln ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie podajemy cen na forum

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
tez sie nad tymi peptydami zastanawialem ale niemoglem sie z tymi chi....i dogadac i ten wzrost apetytu mnie zniechecal bo ja i bez tego mam taki apetyt ze bym konia o*******il kazdego dnia i pewnie dalej byl bym glodny
bardziej by mnie interesowalo jak ktos testowal PG-CL jak to dzialalo i ewentualnie z czym to polaczyc jakie jeszcze peptydy do tego dodac
a moze ktos testowal ghrp-2 ? niby i to tak apetytu niepodnosi

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-07-22 14:27:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
e chlopy da mi ktos na PW linka do pewnej stronki skad mozna to zamowic?i zeby ceny nie byly wystrzelone w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
rr, z tego co pamietam,chociaz pewny nie jestem PG-CL daje takie sajdy ze nie warto stosowac...

co do ghrp2 to na bank nie ma takiego glodu, ziomek bral i na glod nie narzekql, przeszedl na ghrp6 i wtedy potwierdzil

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
a wlasnie te PG-CL ze wzgledu na topienie smalcu mnie najbardziej iteresowalo ale jak maja byc jakies ostre sajdy to sobie odpuszcze

narazie dobralem sobie gh bo mam pod reka i w znosnej cenie ale jak sie skonczy to moze sobie wyprubuje ghrp2 w polaczeniu z cjc1295 zobaczymy jak to jeszcze bedzie

jak by ktos testowal te peptydy i mial jakies ciekawe spostrzezenia to piszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
lece drugi dzien cjc z ghrp (wczesniej ghrp solo ) i musze powiedziec ze mam wiecej energii i checi do robienia roznych rzeczy ,gdzie wczesniej nie bylo tak wesolo

jesli chodzi o gh to dawalem link do dobrego sposobu,polecam sprawdzic
1

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
jordan rzucisz mi też ten link?

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wrzucilem w jakims temacie

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka test wino pomozcie

Następny temat

Doping dla umysłu - phenibut, alpha-gpc, 5-htp?

WHEY premium