SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GENESIS TESTOSTERONE COMPOUND INJECTION

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Genesis juz nie istnieje teraz jest Unigen....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
wiem,ze nie jest juz robioy,ale stronka istnieje itp., itd. dzsiaj przybilem pierwszy cm w triceps, mieszany z prolką, troszke bylo czuć, prolo wyjdzie 200/week wiec zobaczymy czy dziala bo 500/week bedzie tego enana, bil ktos moze? mozecie sie wypowiedziec?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34920
u mnie genesis robi furore teraz- koleś podobno gdzieś to badał i stężenia wyszły ponad to co na etykiecie- pewne że działa b.dobrze - dużo ludzi bierze i chwali - nie powiem Ci czy takie są jak Twoje bo nie miałem w ręku
1

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
ten genesis to kosa panowie. ciezko dostac a jak juz to ceny sa kosmicznie wysokie. ale dzialanie zaje....e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
no ja bije teraz tego enana ( tylko jak napisalem z prolo-ale prolo tylko 200/week+500 enana genesisa,a pozniej zejście na 600 samego prolo-zdaje mi sie,ze bedzie lepiej dzialac 600 prolo niz 700 tego miksa bo prolo apteka,samemu odbieralem )więc za jakies moze 3-4 tyg. bede wiedzial czy dziala,a kumpel zaczyna teraz mixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
steroidkosmos
ten genesis to kosa panowie. ciezko dostac a jak juz to ceny sa kosmicznie wysokie. ale dzialanie zaje....e

no ja akurat kupiłem jakos tanio i to mnie troszke zdziwilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Propionat wymiatal mimo ze nie byl orginalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34920
u mnie ceny "normalne" taniej niż alpha

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
u mnie raczej tez normalne;)trzeba znalezc dilla co bezczelnie nie przycina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
u mnie Genesis tanszy od alchemii...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meta PMP Iranska Opinnia

Następny temat

testolic

Wiecej