SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GDZIE NAJTANIEJ KUPIĆ ŻELASTWO

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MDRAGON z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
hejka! potrzebuję kupić nowe sztangielki. Gdzie je najtaniej kupić? hipermarket, sklep? Jakie kupić?? sam gryf i do tego obciążenia czy jakiś zestaw np. 10 kg?

dzięki!


pozdrowionka!

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
hejka! potrzebuję kupić nowe sztangielki. podkreślam nowe i pytanie dotyczy sklepów (hipermarkety, czy jakieś inne sklepy) może ktoś się orientuje gdzie taniej?

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
najlepej kupic krótkie gryfy i do tego obciazenie zeby byla mozliwosc regulacji ciezaru ! Gdzie ?? Sklep sportowy, Hipermarket .. poprostu rozejrzyj sie i zobacz gdzie taniej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
byłem w paru hipermarktach ale nie wiem jakie ceny są w sklepach... a słyszałem że taniej jest kupić zestaw np. 10 kg...

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
owszem taki zestaw jest tanszy ale hantle z mozliwoscia regulacji sa lepsze bo mozesz regulowac sobie ciezar , dopasowujac go do danego cwiczenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
hej no zestaw np 10 kg zawiera gryf i różne obciążenia 4 x 2kg + 2x 1 kg

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
muszę odświeżyć....

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
w marketach jest drogo.
szukales na allegro?

odswiazac po 10 minutach?

Zmieniony przez - AdexN w dniu 2006-09-23 20:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
W sumie ja mam dość tanio do sprzedania gryfy ( nie gwintowane ) i obciążenia
wygląda to tak mam 4 gryfy 38 cm 37,8 mm na zaciski do tego 4 x 8 km ciężarków kupiłem je jakoś 2 dni temu, ale chciałem 30 mm i typ mi zle sprzedał reklamacje miąłem dopiero złożyć ale jak chcesz mogę ci je odsprzedać dąłem za nie 45 zł od 1 sztuki na allegro są po 50 zł więc jak chcesz.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
masz do nich zdjęcie?

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
nie mam ale zdjęcie raczej malo tobie da zwykle gryfiki do hantli z zaciskami. jutro je z szafy wyciągne to moze z koma pstrykne fotke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
http://www.allegro.pl/item129766887_profesjonalne_hantle_9_kg_aukcja_bcm_.html
Dokładnie takie hantle jak na tym zdjęciu z tej aukcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower stacjonarny - szukam

Następny temat

Sprzęt treningowy

WHEY premium