SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GDZIE DIABEŁ MÓWI DOBRANOC - DOPING SPAM POST

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192954

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Hehe, nie
Tam tylko sie na chwile przysiadlismy zeby foto zrobic

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
to sie panowie nazywa gruby melanż

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
powiem wam panowie, ze dwa dni sie nie moglem pozbierac po smierci haxa, strasznie mnie to zgasilo. zal mi chlopaka niemozliwie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
prv kvrwa Ty sie nie znasz
W energy nie ma mozliwosci, ze masz na stole np. 10+ browarów, bo co chwile babki chodzą i zbierają

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
wassup dał mi soga za "won", liczy ze odbije

spiepszaj dziadu



chudy, ja tez poczekam na ten schemat żarcia, bo nie sposób nie wypróbować jak widać po tobie taką przemiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Wszyscy w tym dziale tacy niemili ?

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dzieki damian. wpadnie dzordz, to sie wyprodukuje. on skonczy trening, a ja akurat skoncze robic robote

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
z haxem przykra sprawa, tez mnie to przybiło mimo ze oprócz tego co na forum to tylko pare razy z nim gadałem. Ale tak zawsze jest gdy ginie ktos z twojego otoczenia to ciezko to ogarnąc

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
osobiście chłopaka nie znałem, ale z forum kojarze jako kompetentnego.
Mimo wszystko zawsze pare zdan zamieniłem z nim w wirtualnym swiecie, i strasznie przykro po jego smierci. W dodatku taki szok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
a ja ide targać martwe tylko zgole łeb na łyso
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie pierwsze oznaki mietka

Następny temat

antek + prolka

WHEY premium