SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GDZIE DIABEŁ MÓWI DOBRANOC - DOPING SPAM POST

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192462

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
dla mnie ta z ciemnymi wloskami jak lalczka

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
a ja niebawem wybywam.
Na wiejską potańcówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Weź sztachete

http://pl.



Zmieniony przez - warezz w dniu 2008-09-27 19:59:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6465
ze sztacheta to go gonic beda

www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
jade na taka zabawe gdzie sie bawia wszyscy 'chłopcy' ze wsi od tej laski z którą coś kręcę.
Także nie wiem czy wrócę
ale chvj, raz sie zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zostaw Honde na włączonym silniku jakby co to zastosujesz planowany z góry odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
może uda Ci sie dzisiaj w końcu stracić prawiczka

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
Siedzi Kwiatula w barze a przy sasiednim stoliku samotna kobieta. Taaka laska!
``Ale piekna kobieta - mysli sobie. Podejde do niej i zagadam. Ale co jej powiem? Na pewno cos wymysle. Tylko zebym sie nie zblaznil. Nie no, nie pojde. Jestem taki niesmialy. Ale ona jest taka piekna, musze ja poznac! Powiem jej ze zakochalem sie od pierwszego wejrzenia. Eee tam, na pewno mnie wysmieje. To moze postawie jej drinka i rozmowa sama sie potoczy? Akurat, taka laska nie zwroci uwagi na takiego szaraka jak ja. Ale to moja wielka szans, musze ja wykorzystac! Gdybym tylko wiedzial jak zaczac...``
W tym momencie kobieta wstala od stolika i zniknela za drzwiami. ``Uff, no to problem z glowy. Przynajmniej nie musze sie juz meczyc...``
Ale po chwili babka wraca i znow siada przy stoliku obok. ``tak, wrocila! To znak ze jestesmy sobie pisani, Bog mi ja zeslal! Zagadam do niej, nie ma sie czego bac. Zebym tylko wymyslil cos madrego. OK stary, bierz sie w garsc i ruszaj.``
Kwiatula wstaje, podchodzi do kobiety i pyta:
- Sralas?
taka bedzie akcja kwiatuli na disco banjo

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dobre SG

Zmieniony przez - warezz w dniu 2008-09-27 20:29:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie pierwsze oznaki mietka

Następny temat

antek + prolka

WHEY premium