SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAIN FASt - dlaczego najlepszy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
po treningu tak a nie jako calodzienne uzupelnienie diety
poza tym wyjatkowo mam siano
p.s. na sprobowanie po treningu to sa o wiele lepsze i drozsze wynalazki
a i tak wszyscy biora carbo

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2006-11-03 13:20:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
po treningu wystarczy mi vitargo
z drozszych gainerow mam real gains ale i to po cenach hurtowych bo 170 zl bym nie dal za to cudo

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-11-03 13:21:06

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
"p.s. na sprobowanie po treningu to sa o wiele lepsze i drozsze wynalazki"


ps co masz na mysli bo ja uwielbiam wynalazki heheheh


teraz testuje no-shotgun+ horse power i inne bajery heheh

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
no wlasnie mam po 170zl i sie mocno zastanawiam nad no-shotgun
warto??

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-11-03 13:34:40

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
warto.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
m.in shotgun i HP mialem na mysli, a po wiecej to za ocean
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ja wróce może jeszcze do konsystencji gain fasta bowiem nie zawsze /szczególnie w przypadku ekto/ jest to dobre, ponieważ taki osobnik musi jeś jak najwiecej czasami, wiec pokarm zalegający w żołądku może to utrudniać[jednaże składowo dla tzw. chuderlaków jest dobry].

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-11-03 17:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
odstepy miedzy posilkami sa takie ze nawet troche gestsza konsystencja gain fasta nie robi roznicy, do tego czasu i tak zoładek strawi ten pokarm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
ciekawa dyskusja. ja tez uwazam ze gain fast to dobry gainer, jednak nier polecalbym nim zastepowac posilkow a jedynie je uzupelniac. jego ciekawy sklad wspomoze trawienie posilku, jest tak naszpikowany yiolami i enzymami ze w przypadku pozostawienia go dlugo w cieple jako plynny mix trawienie wystepuje juz w sheykerze ! zreszta wielu ludzi odczuwa wlasnie dzialanie tych ziol i dlatego tez gain fast ma tylu zwolennikow
zarzut co do niego - za mala ilosc bialka, wysoka cena zakupu.
idealnie nadaje sie dla niejadkow do popijania posilkow po treningu. lub innych posilkow w przypadku braku apetytu.
sam od wielu lat nie stosuje gainerow , jednak pamieta
m czas kiedy bylem zadowolony z gain fasta , wtedy b. trudnego do zdobycia.
co do wymienionego seriousa optimum tez uwazam ze bedzie dobrym wyborem, smaczny i lekko strawny.
jednak zar. jednego jak i drugiego plecaslbym miksowac na wodzie a nie na mleku - za ciezko bedzie trawiony.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
A ja mam pytanie z innej beczki, bo nie chce smietnika robic zakladajac kolejny post. czy branie AMINOSTAR Growth Hormone Stimulant w wieku 19-20 lat ma sens? czy organizm produkuje wystarczajaca ilosc tescia?... co do gainera zdecydowlaem sie na promocyjnego monster massa 3kg za 60zl + chyba SWG 4000 olimpu lub GB jeszcze nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA a witaminy

Następny temat

STORM + XPAND ??!!

WHEY premium