SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GABA 750 - 60 Trec stosował ktoś albo 5-HTP SWANSON

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
GABA 750 - 60 Trec stosował ktoś albo 5-HTP SWANSON stosował ktoś te środki i czy dzałają w jakimś stopniu na sen i który byłby z nich lepszy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
GABA 750 na mnie zerowe dzialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
5-HTP- nie czulem zadnej poprawy snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
5 htp bardziej poprawia delikatnie nastroj, samopoczucie.
Gaba dla mnie odpowiednia dawka to 3g dopiero

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
W kwestii szybkości zasypiania to GABA na mnie nie działa, a za to działa Melatonina, ale jeżeli chodzi o głębokość snu i wrażenia to GABA się u mnie sprawdza, ale tak jak napisał TomQ u mnie też dawki działają dopiero w ok. 3 gram.

5-HTP akurat u mnie szału nie zrobił.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
co do melatoniny ,biore 5mg pol godz przed snem I mam dobry regenerujacy sen-Gaby nie bralem wiec nie mam opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
mam jeszcze pytanie nie będę drugiego tematu zakładał a np stosował ktos pea fenyloetyloamina jakie były efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa

Następny temat

AAKG Cytrulina Agmatyna

WHEY premium