SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głosowanie Wawrzyk vs Powietkin

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2647

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
a czy powietkin swiecil dzis fantastyczna forma sylwetkowa? nie czepiaj sie szczegolow

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Andrzej jak widać może co najwyżej stoczyć mordercze pojedynki z nadzieją białych Marcinem "El Progesteronem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Niestety Andrzej niczego nie pokazał..

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
"Niestety Andrzej niczego nie pokazał.. " Tutaj się z tobą nie zgodzę. Moim zdaniem pokazał... że nie ma serca wojownika i bokserem dobrym to on raczej nie będzie. Z tej mąki dobrego pieczywa nie będzie i trzeba to sobie jasno i klarownie uświadomić czy to się komuś podoba czy nie. Na Szpilkę też bym nie liczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
tusa85
Trzeba sobie w końcu uświadomić, że taki jest niestety poziom polskiego boksu. Szpilka coś mi się wydaje, że dłużej by nie walczył <lol>. Ale wy dalej spuszczajcie się jakich to mamy doskonałych fighterów

Myślisz, że Adamek lub Szpilka nie mieliby szans z Powietkinem ?

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2013-05-17 21:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
RPS1990> Myślisz, że Adamek lub Szpilka nie mieli by szans z Powietkinem ? Oj widzę, że mamy kogoś pod wpływem ... (może to przemilczę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Adamek byc moze jeszcze dal by rade ale nie w takiej dyspozycji jak podczas ostatniej walki natomiast szpila tak jak juz pisalem wyzej to tylko moje zdanie:)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Adamek nie miałby żadnych szans a to ze względu na zbyt słaby cios. On się do tej wagi nie nadaje. Szybkość to nie wszystko. Adamek może ma serce do walki, ale jednak jest zbyt słaby fizycznie na tą wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Powietkin tez petardy nie ma w lapie bo Andrzej wstawal bez wiekszego problemu po kazdych dechach. Serce do wali ma ale umiejetnosci przygotowania kondycyjnego jak i technicznego brak. Ja to nie wiem co oni na tych treningach robią. Chyba hamburgery op*****laja i col zapijaja. Adamka nie ma co wymieniac bo ju sie skonczyl. Ma 37 lat i jest past prime. W cezkiej dal jedna dobra walke z Areola a reszta to juz szkoda gadac. Oczywiscie wg mnie Adamek to wielki bokser a to co wyprawiał w polciezkiej i cruiser to byly naprawde swietne walki. A Szpika no coz tez mogl by sie rpzylozyc do trenowania. Znam ludzi amatorsko trenujacych sztuki walki czy silownie a trzymaja diete i trening lepiej niz nasza czolowka ciezkiej bo widac po ich sylwetkach ze nie marnuja czasu na salach treningowych.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
No słabo bardzo wypadło.
Po co takie walki ustawiać to jest pytanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec zaprasza na walkę Zimnoch-McCall 18 maja 2013r.

Następny temat

hannibal for king

WHEY premium