SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gładkie wejście w OFF :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macieja, wywale białko z prochu pewnie z między posiłków i akurat zostanie 3g/kg

Do mięcha już sie przyzwyczaiłem także niech sobie zostanie ten 1kg ed, do tego 6 jajek, kostka twarogu i białko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nooo jest i marcin_olb

Zrobie dokładnie tak jak mówisz majstrze


ps. kolejną jesienną bombe też sobie rozpisze na 6-7 miesięcy, nie ma co sie pjerdolić w te krótkie gówienka

Póki co najbliższą odpale jeszcze w kwietniu: jakiś tren, prop, meta itd...


Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-01-05 16:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Marcin. naprawde novedex xt na Ciebie dziala?

przynam szczerze ze klienci u mnie sa strasznie zawiedzeni tym produktem. przyznam ze jeszcze pare lat temu sklad tego supla byl zupelnie inny na dodatek byl on w formie tabletek a nie kapsulek.
stosowalem go 4 tabsy przed snem i nic nie dziala.
klienci tez sa na ogol zawiedzeni po tym suplu.

przyznam ze bylem zaskoczony dzialaniem hydrotestu, jedakze stosowalem podwojna dawke. wtedy krecil konkretnie. ale w sumie wszystko zalezy od organizmu bo na niektorych hydrotest w ogole nie dzialal


pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Michal nie wiem czy to tak na mnie dziala ale tym razem tak biore jak napisalem i jeszcze nigdy off nie byl taki latwy. Moze to wina mojego nastawienia psychicznego , dobrego odbloku ktory zastosowalem 1 raz lub tez Tationila ??? Biore Novedex XT 4 tabl przed spaniem. Napewno sa lepsze produkty wiec warto poczytac na ten temat !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 513
Tbol + Ebol polaczenie najlepsze po PCT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Mi sie jakies koszmary ciagle snily jak bralem po 4 tabsy
Wiec efekt dziwny

Na innych rzeczach sie nie znam :P Wazne ze dobrze Ci odblok idzie

Pozdrawiam serdecznie

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
marcin_olb a jak miecho trzyma sie ?? bo sie zastanawiam tez nad czyms dluzszym i nie umiem sie zdecydowac czytalem ze im dluzszy cykl tym trudniej miecho utrzymac wedlug mnie jest odwrotnie buu
pozdrooo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
marcin dobrze napisal dodaj aero . tez dalem i wlasnie novadex xt + duzo witamin + intesywnosc zmniejsz i nastw sie psychicznie dobrze bo to napewno duzoo ma do tego :)

powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macieja na 100% odwrotnie


Bo na długim cyklu wiadome że zbudujesz dużo mięcha, a mięcho po cyklu nie spada tak szybko jak woda czy fat


Co innego na krótkim cyklu np. 6 tygodni, naciągniesz wody, fatu, troszke spuchniesz a po cyklu wszystko z ciebie leci...


ps. obmarek, tak zrobie właśnie, chvjowo z tymi aero będzie

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-01-05 17:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
nie polecam fbw po cyklu . fbw wiazesie z wieksza iloscia powtorzen , mniejszymi przerwami miedzy seriami, wiec i z swzybszym wypalaniem glikogenu . imo odnotowalbys w ten sposob wieksze spadki masowe jak i silowe .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK PO DECA I TESC

Następny temat

Zastój na odżywkach... Czy warto siegac po doping??

WHEY premium