SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Frajerskie Gino...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Siemanko wszystkim. A więc tak, jestem aktualnie na cyklu, konkretnie czwarty tydzień no i tak jak sie spodziewałem wyskoczyło mi gino. Pisze *spodziewałem bo rok temu robiłem identyczny cykl i też wyskoczyło. Ale w czym sęk, ostatnio zapodałem nolve 40/20/ i po 10 codziennie do konca cyklu gino zeszło natychmiastowo i był luz. Teraz zrobiłem podobnie szamnołem 40/20 i teraz 3 dzień 10 i zamiast maleć to mam wrażenie że rosnie nadal. Nie wiem co jest grane za małe dawki nolvy ? czy może zejść delikatnie z dawek soku ?

cykl wygląda tak
1-4 miet 30/ed
1-12 enan 500/pw
1-10 deca 350/pw
12-15 prop 100/e0d
8-15 oxa 40/ed

Proszę o szybką odp. fachowców działu, bo wszystko ładnie zaczęło mi się kręcić a tu te ku*** wyskoczyć musiało. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kux femere ma alpha pharma ( letrazol )ale i w aptece dostaniesz najlepiej jak masz ogarnietego lekarza to kupisz za grosze bo na czarnym rynki jest draga

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zejdz delikatnie z soku.
mogles dac wieksze pyerdolniecie na start.
i przedewszystkim skocz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
meta/deka fc*** dźwigają prolaktyne.
Jeżeli gino wyskoczyło ci od tego to nolvą czy ia dopiero sobie popiueeerdolisz w org.

Zrób badania estradiol/prolaktyna.
Bez tego krzywdę można sobie zrobić.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
No własnie pełna lipa, bo mieszkam w ju kej wiec z lekarzem mogę zapomnieć. Myślałem że nolva targnie ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
w pierwszej kolejnosci wywaliłbym mete on mocno aromatyzuje mnie po mecie już 2 razy wylazło a na tesciu solo nic sie nie działo spróbuj uderzyc w atd kilka osob stosowało na cyklu i sobie chwalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
kux nie mów że nie możesz w uk zbadać poziomu estraiolu/prolaktyny.
Jeżeli zbijesz estrogen,nie mając pojęcia jaki poziom prolaktyny,to nie zdziw się jak zacznie ci z sutów kapać.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Nie mówię że jest to nie możliwe, po prostu długo mi to zajmie. U mnie w wiosce nawet nie wiem czy laboratorium jest. Chcę szybko zacząć działać. Póki co odstawiam od jutra mete i zejde troche z dawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
kup witamine b-6
300mg dziennie w dawkach podzielonych.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Profilaktyka leci od początku: b6 200mg cynk 65mg q10 100mg o omegach itp. to już nie będę pisał. A może dopiero zacznie schodzić to przecież nie pryszcz że cyk i nie ma. Rok temu tak jak pisałem identyczna sytuacja i dawki większe szły, nolva podołała po tygodniu śladu już nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekaj do konca tygodnia. jak nie przejdzie to odstaw saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
to jedz nolve.
Jak już to przechodziłeś,rób jak ostatnim razem.
sam wiesz najlepiej

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastrzyki podskorne w brzuch-problem.

Następny temat

Ciekawy cykl do oceny

WHEY premium