SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1826
Pytanie mam takie . Gdy brałem testosteron bez nolvadexu po jakimś czasie zaczęły mnie suty swędzieć i wtedy dodałem nolve . Były to oczywiście poczatki gino . Teraz po dece dość dużych dawkach spuchłem , suty nie swędzą mnie wcale ale cyce powiększyły się trochę . Czy to początek tego gino progesteronowego ?? Czy jak odstawie dece ta cholera minie ?-- opuchlizna zejdzie ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
bierz witamine B6 200-400mg/ed moze pomoze...a jesli nie to skalpel albo biustonosz...wrrr

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1826
Jeszcze jedna ważna sprawa - wcześniej brałem spore dawki Libolu i wszystko było ok , znaczy żadnego gino nie było a teraz kupiłem nandrolon i zaraz spuchłem .Czyli wniosek z tego że Libol to wy***ka nie ma tam na bank nandrolonu albo małe ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Zrób tak jak powiedział EleMelZ. Tylko wal trzy razy dziennie po 200mg aż do ustania objawów a później ciągnij po 200 mg dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
dokładnie to efekt nagromadzonego progesteronu

B6 / bromo

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
b6/bromo/proviron ........chyba niepomieszałeś dd z trenem?

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
ale co z trenem bo nie kminie ?

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1826
dzieki ,jutro wale do apteki , witamina b6 pewnie bez problemu dostane , proviron już biore od 2 dni a bromo co to właściwie jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
bromo pewnie nie dostaniesz...poszukaj arta Kazam'a o tym srodku
a b6 bez problemu w aptece ~2,50zł za 30tabsow 50mg/1tab

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
bo z tego co pamiętam tomekjim brał niedawno trenik...a teraz pisze że jeszcze deczke...i biega oto czy czasem razem ich niepołączył.....bo wtedy wiadomo

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
B6 bierz w zastrzykach nie tabletkach. Nie wiem jaki jest stopień wchłanialności tabletek w porównaniu do strzałów więc nie wiem ile tabsów byś musiał jeść.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrot do wymirow

Następny temat

Wesołych świąt

WHEY premium