SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotki po renowacji:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
mały bardzo ładnie to wygląda,wymiatasz,klateczka faktycznie wiadomo mogłabyć lepsza,ale co tam ja bede gadał jak sam mam słabiutką przy tobie,pozatym no jak mówisz,kontuzja...szkoda,ale fakt faktem prezentujesz sie konkretnie:) SOG ,wogóle respect za brzuch na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2024
Extraaa :) Tylko pozazdroscic :) Ile juz cwiczysz ? POZDRAWIAM i leci sog ze slonecznego Świnoujścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1739
witam ! zaje**** wyglądasz , przy masie dobra estetyka , a kiedy planujesz powrót na scene ?

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział że to było dobre

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 106 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
no właśnie kiedy powrót na scene??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Witam dzieki a z ta scena narazie sie nie pali czas pokaze pozdro

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
jedziesz teraz do bytowa i słupska ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
oczywiscie ze jade

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
SYLWETKA JAK AJBARDZIEJ SPOKO A DLA NIEKTORYCH CO PRZECZYTALI TYLKO OST STRONE POSTU TO CHLOPAK MIAL KONTUZJE KLATKI I DLA TEGO MA TAKA BUDOWE A JESLI TWOJA KOBIETA MA TAKIE JAK TO PISZESZ OBWISLE PIERSI TO JA CI POPROSTU WSPOLCZUJE! MALY01 ŁAP SOGACZA JEST GIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19926
Tramal pokaz swoje zdjecia a nie krytykujesz klate ktora mimo kontuzji wyglada b.dobrze.Maly on probuje ci psyche zjechac przed zawodami wiec nie bierz do bani.

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
THX chlopy! Ja sie takimi wypowiedziami nie lamie,na zawody wybieram sie tylko jako widz i pomagier mojego kolegi Henryka Hryszkiewicza.Starty poszly na bok wlasnie ze wzgledu na kont. najpierw klata potem kregoslup a czas pokaze czy jeszcze bede kiedys startowal pozdrawiam

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykul o silowniach w szczecinskiej gazecie..

Następny temat

< Plecy do oceny>

WHEY premium