SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotki do oceny ... 3 szt.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1127
Bardzo ladna sylwetka, ladne plecki ramione, o pupie to juz nie mowie
Jedno co bym ci razdil - przystopuj juz z rozbudowa miesni, bo to juz powoli przestaje byc kobiece :/ a szkoda by bylo zebys wygladala potem jak jedna z tych babochlopow na np. Fibo

Wiec jest bardzo OK ale przestan juz rozbudowywac miesnie

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264
Dziękuję wszystkim za opinie. Bądź co bądź pochlebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Faje plecy. SOG dla ciebie

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecki i bicki rewelka !!! No i ta pupcia... mmmm... Widać, że dziewczyna lubi sport. Pracuj tak dalej... Ciekawe na jakiej siłce można Cię spotkać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
Mi sie nie podoba, jak to w ogole wyglada umiesniony biceps u dziewczyny, o plecach nie wspominam, jedyny plus za pupe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11002
Arnold1975 ty jakiś inny jesteś?? nie wiesz że nie ważne czy ćwiczysz czy nie jak napniesz mieśnie to bedzie widać chociaż ich zarys tym bardziej u kobiety takiej szczupłej jak ta wyżej!? czlowieku zastanów sie zanim coś powiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj umięśniony biceps u dziewczyny jest świetny, z resztą nie tylko biceps. Pewnie to kwestia gustu. Ale akurat w przypadku tej laski, to widać, że pracuje ciężko na siłce i efekty nie są tylko zasługą szczupłości. Mnie się bezwzględnie podoba !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
pięknie, sohacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
smakowa

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
na pierwszych zdjęciach ładne smukłe palce , sylwetka wporzo i poopa sie ładnie prezentuje w obcisłych dresach szczerze to na tych okolicach skupiłem swoją uwage , myśle ze nie tylko ja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek %-)

Następny temat

Tricepsy SFD łączcie się :D

WHEY premium