SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forsen - Spokojny sen i dobre samopoczucie, nowość

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
Tylko nie wrzucaj wszystkich adaptogenów to jednego wora, bo nie wiem czy wiesz ich działanie jest różne i osobiście nie znam nikogo kto by brał żeń-szeń (składnik stress control) przed snem, bo on ma działać (i działa) pobudzajaco, a nie wyciszająco no chyba że się jest Ginomenem.

Ale ok szkoda mojego pisania, zaraz i tak mój post będzie wykasowany.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powtorze sie

ja wiem ze w dobie gdy wszystko mozna w jakis posob zdobyc
latwo przychodzi myslenie ze preparat ze wszystkim i w dodoatku najlepiej w gramowych ilosciach mozna zaejstrowac jak suplement diety ...
ojjj cos czuje (wiem ... (?) ) ze tak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
BTW sprawdz ktory rodzaj zenszenia jak dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Zajrzyj do składu stress control i sprawdź ile tego żeń-szenia tam jest,żeń-szeń w większej dawce biorę rano pod postacią żeń-szeń complex. Warto czasem sprawdzić etykietkę produktu zanim obwieści się wielkim internetowym guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Masz rację szkoda na pisanie głupot,popieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
Biniu nie raz czytałem jak krytykujesz suplementy z USA bo mają po 100 składników w dawkach nie działających tylko skład ładnie wygląda na opakowaniu. I dokładnie w taką samą stronę poszedł Olimp, w obecnych produktach marketing przewyższa funkcjonalność i tyle.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zalezy czego oczekujesz
odpowiedz masz wyzej - trzeci raz jej nie wkleje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
misyoigi sugerujesz że dawka żeń-szenia w stress control nie działa?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Proszę trzymać się tematu Forsenu. Wszelkie opinie na temat działania będą mile widziane po spróbowaniu suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Stress control działa bardzo dobrze na wszystkie baki i ciotki w mojej rodzinie.

Djfafa, niektóre ginsenozydy działają pobudzająco, a niektóre - uspokajająco. Ogólna wypadkowa ich działania charakteryzowana jest - jako aktywność psychotonizujaca.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masa

Następny temat

Degustacja i promocja Olimp Sport Nutrition w Decathlon Łódź

WHEY premium