SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma Pudziana na ważeniu KSW 12

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czas pokaze. Mysle ze ma ogromny potencjal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4102
Dawaj na ring, dawaj na ring! Zaraz cię zniszczę!
i tak też się stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
Grzesiu kupon siadl nie

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>pozatym trochę szacunku , zrób tyle co Pudzian a potem możesz cwaniakowac

Hę? od kiedy aserywność i własne zdanie jest oznaką braku szacunku? Jakbyś nie zauważył nie raz napisałem, ze Pudzian zasługuje na brawa za wygraną walke i tylko tyle w tym temacie. Niewale w wazeline jakie jest cudny i wspaniały - wiele rzeczy, w jego zachowaniu mnie wkvrwia - choćby brak pokory, wywyższanie się itd. Jedyne co krytykuje to jego zachowanie, które mi poprostu się nie podoba - nie znam żadnego szanowanego fajtera który by wychodził na ring jako baner reklamowy, kasa kasą ale trzeba znać umiar, a nie przysłowo sprzedawać matkę..

Pozatym ja już dawno to, zrobiłem, a przynajmniej wszystko to co sobie zaplanowałem, realizuje się zawodowa jak chciałem, prowadze badania pisze publikacje, robie to co chce, kasy mam tyle, ze do garka jest co wsadzić, mam super kobiete i co chcieć więcej? Niemniej od kiedy prawo oceniania się osiąga po przerośnięciu kogoś (takim tokiem rozumowania, to Ty niemozesz też mnie sie czepiać - bo to skurvysynska hipokryzja? Każdy robi, to co chce i to co lubi jak pudzian sie tak realzuje wewnetrznie to poklon mu sie nalezy, jednak znając jego poglądy polityczne(lepper) jak i mniejsce pochodzenia, sadze, ze jednak zalezu mu tylko by sie nachapać kasy.

>I sensu walki też nie widzisz? Jest sens oglądało to miliony ludzi i Ty też;

no zrobie szoł i zarobienie kupy kasy, glebszego sensu w tym nie ma - taki zer dla ciemnego ludu, jak to z nich kase wyciagnać takie samo PR jak z rządami tuska

sporotwiec to dla mnie osoba umiejaca zarówno wygrywac jak i przegrywać, walcząca w duchu fair-play, godnie reprezentująca swoj kraj... (chyba obecnie tylko w sporcie amatorskim mozna te cechy spotkać)

jakoś ciężko mi podto podpiąć chęć walki mimo 25kg różnicy, buty na nogach, pyskowanie jednego i drugiego, doping (w takim wymiarze), zwalanie winny na innch lub okolicznosci(czeste w wywiadach pudziana, a to noga, a to biceps, a to skurcz, nigdy nie słyszałem by powiedział, po prostu gorszy bylem), idealizowanie swojej postaci (ah ta skromnosc)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenujesz jakies SW dobrykoks? Czy tylko tak z telewizji znasz?

I co masz do rzadow Tuska.

Nasze zadluzenie nie przekracza 60% bph a innych krajow jest ponad 120% takich jak grecja czy wlochy. Przypuszczalbys?

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-12-12 11:50:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za młodu w PZZ styl wolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry koks ten twoj belkot pseudointeligenta juz mnie wku.rwia wszystko rozciadasz robisz sie za magisterka a po ludzku jestes loch ciezki tluk, caly czas prowokujesz jakies nudne dyskujse o niczym stawiasz w jednej wypowiedzi tysiace tez i jak ja mam sie odniesc do nich jak ja juz ich zapomnialem .Moge odpowiedzic po chlopsku na poziomie szkoly podstawowej takim jezykiem jakim do ciebie trzeba mowic- PASZOL WON CHAMIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co innego niz KSW. To walka praktycznie bez zasad. W zapasach nie da sie nic zdzialac bez techniki i wygrywac. W KSW i MMA liczy sie koncowy wynik. Nie musi to wygladac ladnie chcociaz cieszylo by oko jak by tak bylo. Tu liczy sie wynik.


W zapasach nie znasz techniki nie robisz punktow. Tu przeciwnika mozesz znokaltowac w prawie kazdy sposob i nawet jak wyglada to jak pod budka z piwem. Liczy sie wynik.

W 3 miesiace czego sie mial nauczyc jak inni trenuja cale zycie. Pozostale walki co byly tez szalowe technicznie nie byly poza 2-3 moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koleś z reklama na plecach z henna to sportowiec?
To w takim razie Włodarczyk itd to nie sportowcy? A to tacy dobrzy pięściarze. Małysz też nie jest sportowcem bo ma reklamy na kostiumie
I tak we wszystkim można wyliczać. Robi kase bo chce. Wystąpił w tańcu z gwiazdami bo go zaprosili. Zaangażował sie w to jak we wszystko i nie dał ciała.

Walka to była istna eksplozja energii, jakbym widział Tysona z jego walk gdzie był tak nabuzowany. Można powiedzieć że te ciosy itd beznadziejnie wykonane ale ludzi on dopiero ćwiczy to 2 miesiące. Oczywiście koordynacji pewnie za bardzo nie poprawi ale trzeba dać mu czas na trening.
Ja tu zobaczyłem dobrą taktykę walki: lowkicki, obalenie i wykończenie. Najman nic nie zrobił a to przecież co jak co ale pięściarz.
Trzeba mu dać czas bo wiadomo że zawsze angażuje sie na 1000% i wierze że sobie poradzi w kolejnych walkach co nie znaczy że zostanie mistrzem mma bo nie ma szans.

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron

Następny temat

Jaki jest najlepszy firmy?

WHEY premium