SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma Pudziana na ważeniu KSW 12

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko matka Teresa robila cos nie dla pieniedzy tylko idei i moze holyfild.

W reszcze wszystko rozgrywa sie o kase a jak ktos by mial to robic dla czegos innego to jest glupi Jesli przy okazji nie zarobi kasy

Ja szanuje pudziana. Walczyl jak walczyl bez techniki ale jej jeszcze sie nauczy. Mial wygrac i wygral i to sie liczy.

Wiekszos to sierpem kogos by nie potrafila trafic jak by na solo wyszla a sie tu rozwodza experci na temat techniki itd. Tu sie liczy kto z kim wygra a najpewniejszym zwyciestwem i najbardziej sprawiedliwym jest KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też uważam że pod względem sportowym walka była ZEROWA.
nie wiem czy dokładnie doczytałem ale rozumiem że to równoznaczne z banem , jak by co to z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no byla zerowa , zero pokazal Najman , jakby przeciwnik nie pozwolil soba tak pomiatac to i walka wyladalaby inaczej
Sedzia lepiej walczyl od Najmana ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
racja byla zerowa, bo kto to widzial, zeby tak spierd alac po ringu, pudzian mial mu jakies dzwignie robic?

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jak to sam najman powiedzial jego celem bylo wytrwac minute nie udalo sie heeheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
Center88 ale było blisko :D ciekawe jakby to wyglądało gdyby sędzia nie reagował :D

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta walka by sie pewnie inaczej skończyła gdyby nie te lowkicki. Kompletnie najman nie był na to przygotowany, potem sie przestraszył i było po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak inaczej by sie skonczyla?
chyba nie sadzisz ze dyby nie te buty to dalbym sobie rade na piesci?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co mial walczyc tylko jedna reka? I oczy zawiazane jak w ciuciubabce?

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-12-12 19:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale sie czepiacie, piszac "inaczej" miałem na myśli że skończy sie trochę póżniej. Najman wogle nie wiedział co począć po tych strzałach w nogi, zaczął to w pewnym momencie rękami bronić

Tak czy inaczej Pudzianowski to polski mike tyson
Dobrze że mu ucha nie u***ał

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-12-12 19:31:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron

Następny temat

Jaki jest najlepszy firmy?

WHEY premium