SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Floyd Mayweather vs Conor McGregor 26.08 MGM Grand Garden Las Vegas

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2659
To chyba tylko co nic nie ćwiczą, ale nie sparrują tak mówią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dużo fighterów z UFC tak mówiło. Wiadomo, że to mogłyby być blefy, ale takie blefy tez za dużo sensu nie mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2659
Part 3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Analiza przeciwnika to podstawa. Wiadomo, ze masz tez swoje atuty i najlepiej bedzie jak narzucisz swoj styl, ale dobrz ejest wyrobic takie nawyki, ktore utrudniaja walke przeciwnikowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tzn na pewno tez jest tak, że wielką siłą Conora i Woodleya jest to, że potrafią wdrozyć plan w życie, bo może i wielu fighterów ma taktykę, ale podczas walki wracają do złych nawyków i do instynktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
No tak bylo z Rumble vs Cormier. Mial sie bic w stojce, a poszedl w zapasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Obejrzałem se wczorajszą ostatnią konfę. Czy tylko ja mam wrażenie, że Conor był os.rany ze strachu? Jakby wiedział, że nadchodzi nieuchronny gwałt. Floyd klasa sama w sobie.

Sercem za Rudym oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

fightnews.com

Zdjęcie dnia: „The Money Belt” czyli pas zwycięzcy pojedynku Mayweather vs McGregor

Super pojedynek o wielkie pieniądze, więc i trofeum musi być odpowiednie i takie właśnie jest, a mowa o pasie „Money Belt” jaki założy na swoje biodra zwycięzca walki Mayweather vs McGregor. W środę podczas finałowej konferencji prasowej organizacja WBC przedstawiła oficjalnie mistrzowski pas tego pojedynku. Więcej


Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Conor McGregor uchylił rąbka tajemnicy na temat potencjalnej trylogii z Natem Diazem

Po miesiącach spekulacji, szumu i doprowadzenia do walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem, przyszłość Conora McGregora w UFC spadła na drugi plan.

Czy aby na pewno? Fani MMA z pewnością w dalszym ciągu zastanawiają się, czy McGregor wróci jeszcze do Oktagonu, a jeśli tak, to kto będzie jego kolejnym rywalem? Tak się stało, że Conor dał swoim fanom nadzieję na powrót do UFC po jego super walce bokserskiej z Mayweatherem. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
rychupomarancza
Obejrzałem se wczorajszą ostatnią konfę. Czy tylko ja mam wrażenie, że Conor był os.rany ze strachu? Jakby wiedział, że nadchodzi nieuchronny gwałt. Floyd klasa sama w sobie.

Sercem za Rudym oczywiście.


też trochę takie wrażenie odniosłem, ale z drugiej strony obaj byli przyjaźni w miarę na konfie, bo pare dni przed walką kto ma kupić PPV/miejsce na gali ten już to zrobił więc trzeba oszczędzać siły. No i się chyba ukłonił, ale tak samo było z Aldo pamiętam, na ostatniej konfie się ukłonił i przybrał pozycje bojową i 13 sekund.
Wygrana czy przegrana, Conor 4 czy 5 lat temu był na zasiłku socjalnym, o nim musi powstać film, motywacja w ch**!
Presji nie powinien odczuwać większej, bo to zawodnik MMA i walczy z najlepszym bokserem z jakim mógłby tylko walczyć w tej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Podobno zostalo 7000 wonych miejsc na hali z 20000, lekka porazka ....






Zmieniony przez - mikel- w dniu 8/25/2017 7:01:17 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty walki w Warszawie

Następny temat

Adamek vs Salomon Haumono 24.06.17 walka stulecia

WHEY premium