SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flacha11/ BLOG - LATO 2008

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
ZĘBA!!!! ponieważ zaniedbałem go:/ moglem leczyc pół roku temu to bym go uratowal dzis byl juz do wywalenia a ten jeszcze na nieszczesnie siedzial gleboko nie chcial opuscic miejsca gdzie przebywal 19 lat no mniej troche:P:P.

Super bo inny dentysta powiedzial ze 1000zl to naprawi ale nie daje 20% szans ze do 5lat przetrwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566

o curwa ale mi się ***ło z tymi żebrami

chyba za dożo anatomii i fizjologi ostatnimi czasy się uczę i to dlatego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Wiec treningi do konca tygodnia zawieszone same nieszczescia mnie spotykaja ciagle cos przerywa treningi.

Ale to nic od 15 nic nie jadlem nie pilem nie chce jesc lub pic z krwia w ustach bo mam jej pelne usta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
16.10.2007r XI TRENING (5 Tydzień z 11)

Klata:
Wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej.
30kg x12, 60kg x8, 60kg x8, 60kg x8, 60kg x8
Rozpietki:
7kg x12 3 serie


Triceps:
Wyciskanie francuskie leżąc:
21kg x12 3 serie
Pompki wąsko:
1 seria po 8 powtorzen
Pompki odwrotne:
1 seria 8 powtorzen

Komentarze: Mocno klata oraz slabo triceps. Trening bez urazów siły nie brakowało chociaz tez bylo mało serii. Wiec nie byłem wstanie sie zmeczyć.

Niestety po 6 dniach mój ząb sie nie wyleczył nadal mniej boli ale terraz juz wiem czemu:/
Dentysta okazał sie amatorem ( ujme to ładnie) zostawił mi w srodku całkiem spory kawałek zęba. W czwartek składam reklamacje. A do tego czasu dam sobie spokoj z treningami. Moze w sobote cykne sobie jakis trening na kazda partie z 50% nakładem serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
OŚWIATCZENIE

Byłem przed jakimiś 30 minutami u dentysty z zażaleniem ze zostawił mi kawałek zęba w srodku. Okazało sie ze jest to kość żuchwy . Dentysta mi powiedział że poboli mnie ona jakieś 6 tygodni. Z racji ze wiem ze mnie to boli i to nie byle jak postanowiłem mniej jesc. Zreszta i tak ostatni tydzień jakłem jak anorektyczka. Postanowiłem się przerzucić na diete redukcyjna . Jeszcze nie wiem w 100% na czym ona ma polegać ale sie dokształce napewno na dzień dzisiejszy wiem ze ograniczam wegle i przy tym jem duzo białka. Bede bazował na tunczykach serze białym z jogurtem + jakis owoc oraz odzywka białkowa.

Własnie jem ostatni posiłek skazanca:( Tzn nakupywałem w cukierni za 20 zł smakołyków i sie nimi napycham zeby nie miec ochoty pozniej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Raju! co to za dentysta? Nie dosc ze rwie zeba, powiedzmy ze mial juz ku temu podstawy i nic nie dalo sie ratowac, to jeszcze tyle problemow...
Teraz redukcja to tylko papki przez slomke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Polski dentysta

(mam nadzieje Boofi tego nie czyta )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
postaram sie w weekend przedstawic w formie porownaia te 5 dotychczasowych tygodni. Nie ma za wielkich efektow , ale ciagle mialem problemy z czyms. dorzuce w przyszlym miesiacu sesje na basenie. Co do treningu to chyba ozostane przy takim jedynie moze zwieksze liczbe powtorzen do 12. Bardzo by mnie cieszyła pomoc z waszej strony.

Zmieniony przez - flacha11 w dniu 2007-10-18 11:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
No i mamy 1000 odwiedzin:D:D:D. Dziekuje wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329



Podsumowanie okresu: 1.09 - 21.10

Musze przyznać ze na te wszystkie tygodnie treningowe bardzo niewiele udało mi sie zrealizować pomyslnie. Na poczadku kontuzja lokcia, a pozniej ząb.
Trenowałem z umiarkowana intensywnoscia. Musze przyznać ze rezultaty mimo wszytsko mnie zadowolily. Podam troche liczb dla porownania zdjec niestety nie bedzie z powodu braku osoby ktora mogla by mi je zrobic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat nadwaga

Następny temat

POCZĄTEK

WHEY premium