SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitmaxowskie Carbo - najsmaczniejsze na rynku - informacja potwierdzona!!

temat działu:

FITMAX

Ilość wyświetleń tematu: 13166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Podzielam Twoje zdanie. Wybór jest OK. Wierzę, że są zwolennicy jednej i drugiej firmy - ja także gustuję w produktach rodzimych. Zachodzę w głowę co powoduje, że Fitmax jest o tyle droższy. Nie tłumaczą tego półprodukty, nie tłumaczy większy wybór w ofercie czy lepsza dostępność i koszty utrzymania sieci dystrybucji. Więc w zasadzie... co? Dociekam... po prostu. Gdybym jednak trafił na promocję fitmaksa -40% jak już bywało przy okazji mistrzostw to wierz mi, że wówczas na pewno kupiłbym spoooro na spróbowanie. Na razie Fitmax nie daje mi takowej możliwości (nie wiem jak u Was z próbkami, ale nie spotkałem się w punktach oferujących Fitmaksa, a konkurent miał pełną gamę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
No racja na misztrzostwach to promo widziałem niezłe ze zdjec niestety tylko
karbo to cukier chyba niebedzie my robili badan ile cukru w cukrze:) a co do smaku to chyba lekka przesada z cena kupie cytryne czy sok pomaranczowy i tez bende mial smak jaki chce.:) Testery tez by sie przydały :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Ja za późno się zorientowałem niestety, bo bardziej pojechałbym na zakupy niż dla naprężonych pośladków męskich
cukier cukrowi nierówny... czym innym jest sacharoza,a czym innym np. maltodekstryny czy glukoza.
Też uważam, że smak nie jest jakiś tam priorytetowy. Oczywiście nie może być zupełnie podły, ale też bez przesady. Tego się pije na kilogramy i najpyszniejszy z pysznych smaków po kilku kilogramach będzie wzbudzał obrzydzenie. Dla mnie ważniejsza jest różnorodność smaków. Wolę mieć 1 odżywkę w 7 smakach niż w 3, choćby "pyszniejszych" dla pierwszych 100 gram. No i tu też fitmax niestety nie daje rady konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Mass Active przykłądowo spotkasz w wielu smakach: truskawka, wanilia, czekolada i biała czekolada, kokos, toffi, poziomka, jest w czym przebierac Nad nowymi smakami i udoskonalaniem już istniejących firma pracuje cały czas

Carbo ostatnio również wyszło w nowym-wiśniowym smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Czepiasz sie szczegułow :) kazdy wie oco chodzi . Carbo to carbo to nie vitargo :)
Ja nie krytykuje firmy kazdy robi sprzedaje co chce wkoncu to ja decyduje co kupie.Jak ktos chce placic wiecej to niech se placi wkoncu to nie moja kasa.Jaestem za konkurencja bo im wieksza tym własnie nizsze ceny dlatego pdoba sie mi to ze moge se kupic za 14 zł BX. W aptece widziałem reklame Nutridrink czyli wysokobiałkowy preparat do picia w buteleczkach po 200ml kosztuje chyba z 50 razy drozej niz białko z odzywek usmiałem sie jak zobaczyłem cene kto to kupuje?Ale skoro produkuja to ktos kupuje.Jego sprawa ,ale ja przeplacac nielubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ależ nikt nie każe przepłacać

uważam że ceny produktów są naprawde atrakcyjne

a orotan kreatyny, crea force, czy bcaa to raczej biją konkurentów cenowo na głowę


nie można mieć wszystkiego najtańszego, sztuką jest utrzymywać idealną jakość przy dobrej, optymalnej cenie


choć swoje zdanie każdy może mieć i nie mam zamiaru go zmieniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Post Konia najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ale rzeczowy przynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
OK, więc przynajmniej smaki są. Co do innych produktów bijących na głowę to nie do końca masz rację. Może w przypadku jakichś wynalazków tak, ale... Co do BCAA to konkurencja ma kilogram BCAA w cenie ok. 130zł. Nie odnalazłem takiego hitu w ofercie fitmaksa. Natomiast jak Tyś obliczył, że ceny są atrakcyjne to nie wiem. Już chyba szybciej uwierzę w drugą Japonię czy tam Irlandię niż w atrakcyjność cen Fitmaksa. Porównaj sobie MCT. Olimp ok. 25zł za 400ml, Fitmax 500ml 48zł. Też tu Paweł widzisz "naprawdę atrakcyjną" cenę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
a czy powiedziałem ze wszystko jest najtańsze?


nie można mieć wszystkiego najtańszego, sztuką jest utrzymywać idealną jakość przy dobrej, optymalnej cenie


wyrazam swoje zdanie, nie zauwazylem bym CI je narzucał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino 2000 - najlepszy hydrolizat na rynku! Serwatka + Białko jaja!!

Następny temat

FITMAX

WHEY premium