SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitmaxowskie Carbo - najsmaczniejsze na rynku - informacja potwierdzona!!

temat działu:

FITMAX

Ilość wyświetleń tematu: 13163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie mam i dlatego wydaje mi się, iż jest to cukier i strzelam ile mniej więcej. A że taka metoda jest bardzo zawodna - z tym się oczywiście zgadzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć CIwiad na temat tych kryształów, nie jestem technologiem oraz nieposiadam wystarczającej wiedzy w tej dziedzinie.

powiem CI, że jak wsypywałem carbo do wody to zazwssze meiszałem nim z 20-30s. nie patrząc pozniej na dno shakera, ale pijac nic mi nie "pływało" wiec nie powinno tam nic byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Wydaje mi się, że cukier, bo podobny do niego. No ale może ktoś bliżej z produkcją związany odpowie tutaj. Nawiasem mówiąc, zgodnie z Twoją sugestią, napisałem też do firmy kilka dni temu prosząc o odpowiedzi w pewnych kwestiach. Na razie odpowiedzi brak.
Tak, już po takim maksymalnym wytrząśnięciu te kryształy znikają. Zupełnie jak w posłodzonej herbacie - wrzucasz i masz na dnie, ale jak wymieszasz - wiadomo. Niemniej spróbuj kiedyś kilka razy tylko machnąć - maltodekstryna - jeśli widziałeś kiedyś czysty półprodukt ma bardzo małe ziarna i lepiej się miesza niż cukier. Stąd łatwo w wodzie oddzielić te substancje... Tak się teraz zastanawiam czy nie dlatego fitmaksowe nie jest w wersji instant - przy cienkich ziarnach należałoby korzystać z cukru pudru, a nie kryształu, bo inaczej byłoby to widać gołym okiem w odżywce. A to dodatkowy koszt mielenia, skoro już ta sacharoza musi tam być.

Glutki przy zbyt małym wstrząśnięciu nie będą pływać, a się tak ciągnąć raczej. Ale Ty masz shaker - on o wiele lepiej miesza niż taka zwykła butelka. Więc rzeczywiście możesz nie zauważyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
no bo wlasnie raczej shaker służy do mieszania odzywek czy z nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Niekoniecznie. Ja do białkowych stosuję mikser - lepsze efekty niż shaker. Carbo po prostu wsypuję do wody - rozpuszcza się OK, a jeszcze zanim dojdę do siłowni to "naturalnie" w torbie się bełta. W sumie od zrobienia do wypicia po treningu spokojnie 3h, jak nie więcej. Shakera nie preferuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Witaj Wiad
Twój mail dotarł do firmy, jednak osoby , które moga udziec Ci fachowej odpowiedzi są na urlopie. Odpowiedź otrzymasz po wakacjach. Na ta chwilę moge Ci odpowiedzieć, istotną zaletą naszego Carbo jest brak sztucznych aromatów i barwników. Receptura oparta jest tylko i wyłącznie na aromatach naturalnych z owoców.
Pozdrawiam

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
I podejrzewam, że tu bijecie konkurenta na głowę, bo biały proszek zamieniający się w kolorowy napój pod wpływem wody to mi pachnie chemią. Natomiast osobną kwestią jest to czy musi tych aromatów być aż tyle. 1/3 by pewnie spokojnie starczyła. Przypomnę, iż celem odżywek jest dostarczenie makroskładników w możliwie małej objętości. Gdyby WPC mieszało się w proporcjach 50gram na litr to nie wiem czy byłoby atrakcyjne.
Czekam zatem na odpowiedzi...

Sprawdziłem dokładnie kilka firm i zalecany sposób dawkowania:
Olimp Carbo 1:2 czyli 50g w 100ml (sic!)
Biogenix Carb 1:3 czyli 50g w 150ml
Hi tec Carbo Pur 1:3 (50g w 150ml)
Vitalmax Complex Carbo 1:5 (40g w 200ml)
Trec MaxCarb 1:7 (75g w 500ml)
Activlab Carbomax 1:7 (30g w 200ml)
FitMax 1:8 czyli 30g w 250ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Wiad
Czy ty sobie zartujesz?
Moze podac ci imiona pracownikow ktorzy te Carbo produkuja???. Sklady i ile cukru (sacharozy) jest w stosunku do malto maja ci podac to sobie zartujesz!!!! Najlepiej jak by ci podali ci caly sklad w sensie co kupuja za ile i jak to produkuja)) nie badz profesorem bo jak chcesz produkowac suplementy albo srodki spozywcze specjalnego przeznaczenia zywieniowego to idz na szkolenie.
Zadaj to pytanie o skald i jak to robi Polfarma albo Unilever to cie zignoruja a ty ciagniesz i ciagniesz temat o sklad.
Jesz np. chleb, mleko, itp a ich jestes pewny, zastanow sie na podstawowymi skladnikami swojego zywienia na codzien, bo powiem ci szczerze ze jezeli chodzi o suplemety i j.w. to nie taka bajka jak chleb. Nie wiesz o suplementach oprocz ich spozywania!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
poza tym Wiad ty wiesz co to cukier???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Wiad
"Nie było WPC i rewolucji za sprawą Ostrowii."
DObre)
Chodzi ci o rozwolnienie czy o smieszny skład przyswajalnych białek?
WPC80 to nie zawsze WPC80. Ilość białka nie zawsze znaczy ilość białka która jest kumulowana w twoim organizmie!!!! Bialko bialku nie rowne!!!!
Na prosty sposób - kupujesz kilogram ziemnikaów i je obierasz i masz półkilograma!!!!
Wiec ziemniak WPC80 nie zawsze jest ziemniakem WPC80 ale WPC40 albo gorzej!!!
Jedno ci powiem nie ma w Polsce zadnej firmy ktora jest w stanie wyprodukowac WPC80 z aktywna 80. Serwatke ja sobie sam moge wysuszyc!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino 2000 - najlepszy hydrolizat na rynku! Serwatka + Białko jaja!!

Następny temat

FITMAX

WHEY premium