SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor - Antonio Silva 29.01.11?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"będą jaja jak Silva wygra"

Co wcale nie jest wykluczone. Jak Fedor znajdzie sie pod nim to moze miec cieplo. Chcialbym to zobaczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Nienawidzę takich tytułów ze znakiem zapytania aż się nie chce wchodzić do tematu
Ja myślę że Fiedzia nie będzie znów miał jakichś specjalnych problemów,ale po tej walce chcę go widzieć z Alim.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Oby Fedor wygrał.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Czekamy na oficjalne info i wtedy będzie coś wiadomo

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Na sportach walki tez juz piszą:

Jeden z najlepszych zawodników MMA na świecie bez podziału na kategorie, Fedor Emelianenko (31-2) najprawdopodobniej wróci do klatki na gali Strikeforce 29 stycznia. Jego przeciwnikiem ma być Brazylijczyk Antonio Silva (15-2). Portal MMA Junkie informuje również, że podczas tego samego eventu na przeciw siebie mogą stanąć Tim Kennedy (12-3) i Jayson Miller (12-7).

Dla Emelianenko będzie to powrót po porażce na gali Strikeforce / M-1 Global - Fedor vs. Werdum, gdzie jego oprawcą okazał się niedoceniany Fabrico Werdum (14-4-1). Był to zaskakujący wyniki starcia obu tych zawodników, ponieważ Werdum pokonał Fedora już w 69. sekundzie pojedynku przez poddanie. Natomiast Silva ostatni raz w klatce występował przed dwoma tygodniami na gali Strikeforce - Henderson vs. Babalu 2, podczas której łatwo poradził sobie z Mike'em Kyle (18-8-1) wygrywając z nim przez TKO w drugiej odsłonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Widzę, że niektórzy nie doceniają Big Foota. Moim zdaniem to będzie groźniejszy przeciwnik od Rogersa. Ma szanse obić Fedora, na co nawiasem mówiąc liczę, bo mam nadzieję, że to utrze nosa menago ruska i zakończy tę farsę z wybieraniem przeciwników i walkami raz na wiele miesięcy.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Tez uwazam, ze Silva jest w miare solidnym przeciwnikiem i Fedor nie bedzie mial z nim latwo. Moze i meczyl sie w ostatniej walce, ale na pewno jest wytrzymaly. Juz sie nie moge doczekac tej walki. Ofc licze na Fedora :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Niedocenianie BigFoota to pomyłka.

IMO ma mnóstwo 'dziur', ale też tym co umie robić może posadzić absolutnie każego.

Co do walk Fedora, to menago czy nie, ja mam silne wrażenie że Fedor sam jest już lekko zmęczony i myśli o emeryturce. Mogę się mylić, ale nawet sam coś wspominał, a w jego występach daje się wyczuć pewne zmęczenie materiału.

Mam nadzieję, że pojedzie Big Foota, a potem rewanż z Werdumem, walka z Alim, albo chociaż z tym Barnettem - walka już dwa razy niemal się wydarzyła to można równie dobrze to wreszcie zrobić.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713


"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Antonio Silva dane techniczne:
1.93
118kg
zasięg: 210cm
czarny pas judo
czarny pas
bjj

Druga porażka oprócz Werduma:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEC 53 wyniki + ninja kick

Następny temat

Mamed Khalidov vs. Yuki Sasaki na “Sengoku: Soul of fight" 30 grudnia

WHEY premium