SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatburner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
czy wezmiesz 30minut przed posilkiem czy razem z posilkiem to nie ma znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zajmij sie dietą

10 wskazówek zywieniowych - to ogolny zarys samych zasad

jak przyswoisz - kombinuj dalej, oblicz zapotrzebowanie i ilosc b/ww/t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
dokladnie , niemusi byc az 7 posilkow moze byc 5-6 a jak dasz rade to 7 , ja bym bral 1 tabletke rano do sniadania , do drugiego sniadania i przed treningiem pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
io jesc poprawnie, bo brzuch pojawile sie nie od niestosowania spalaczy ale od niewlasciwego odzywiania i jesli ta nie zmienisz czegos to zastosowanie spalacza moze okazac sie nieuzasadnione

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
komu mam wysłać tą ankiete?
lub gdzie ją dać?


...chodze do szkoły, nie mogę jeść takich posiłków równo co 2.5-3h, ani logiczne, ze w szkole nie bede jadł jajek... jakieś wyjścia? :<

Zmieniony przez - wagaspada w dniu 2009-11-16 23:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja na uczelni i w pracy praktukuje jedzenie jajek, mięsa, ryzu, sałatek/surówek itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
wiesz jakby wszystko mialo byc takie latwe to na swiecie niebylo by grubych chudych i kazdy byl by dobrze zbudowany... musisz sie przelamac , ryz z kurkiem czy inny posilek do pojemnika i do szkoly ;) bez wyzeczen niema sukcesu czy jakos tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
odpada...
samo bieganie + fat burner mi nie wystarczy? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
jak nie mozesz trzymac diety to sproboj sie dobrze odzywac nie przesadzaj z ww itd... efekty jakies napewno beda ale mogly by byc duzo lepsze ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
dziękuję bardzo wszystkim :)
wnioski jakie wyciągnąłem są takie, aby nie jeść dużo tłuszczy, przestrzegać tej " 10tki żywieniowej " i jeść produkty, które mają jak najmniej węglowodanów np. sery, jaja... :)

każdy kto wypowiedział się w tym temacie otrzymuje ode mnie SOG'a ! dziękuję jeszcze raz ! :)

P.S
jak tylko wyzdrowieje ostro biorę się za trenowanie ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o miarke.

Następny temat

Apetyt po Ostrowi

WHEY premium