SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBA dwa zestawy ( A / B )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 866

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

m

Wiek

24

Waga

93

Wzrost

181

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

wiecej przerw niz cwiczen (od 2007/8)

Uprawiane inne sporty

cardio

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full, w domu

Dieta

lekki bilans na plus, białko 2g na kgmc

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

witaminy, zma, beta-alanina

Ostatnio przerabiany plan

fbw, push pull legs

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

marnie, dlatego chce progresowac dalej na FBW w złotych ciwczeniach, wiecej przerw w treningach niz samych treningow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Zestaw A

Przysiady 10-10-10-10
Wiosłowanie 12-12-12-12
Wyciskanie sztangi skos 10-10-10-10
Military press 10-10-10-10
Podciąganie się wąsko 10-10-10-10
Czachołamacze 12-12-12-12
++ Wspięcia 20-20-20 ++

Zestaw B
Martwy ciąg 10-10-10-10
Przysiady z hantlami 12-12-12-12
Wyciskanie hantli płasko 10-10-10-10
Wyciskanie hantli siedząc 10-10-10-10
Poręcze tricepsowe 10-10-10-10
Uginanie sztangi stojąc 12-12-12-12
++ Szrugsy 15-15-15 ++


Czy moze byc?

::: w temacie powinno byc FBW, a nie FBA, przeoczenie :P :::

Zmieniony przez - StrasznyBAjceps w dniu 2013-06-25 13:44:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja bym dal modlitewnik w zestawie A, wyciskanie sztangi na plaskiej a sztangielek na skosie dodatnim, i zamiast przysiadow ze sztangielkami daj wykroki ze sztangielkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
- nie lubie modlitewnika, nie wiem czy jest sens dawac czwiczenie w izloacji w fbw?
- preferuje sztanga na skosie, hantle na plaskiej, o wiele lepiej mi sie technicznie wtedy te cwiczenia wykonuje
- a czy dac wykroki to nie wiem, moze ktos obeznany dopowie czy jest sens w fbw dawac wykroki zamiast zlotego cwiczenia jakim jest siad (nawet z hantlami)??

Zmieniony przez - StrasznyBAjceps w dniu 2013-06-25 14:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1477
masz przysiady w A więc w B możesz wykroki dac lub mc na prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
czemu tak ? A jak z obciazeniem , chcesz robic z nim piramidke z taka sama iloscia powtorzen ? Dziwne . Przejrzyj FBW Bill Star'a , powinno Ci sie spodobac , wszystko masz opisane wlacznie z ciezarem itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
A czemu nie? Co to piramidka 12-10-8-6 to jakis wyznacznik progresowania? (szczerze jak widze taka piramidka to zygac mi sie chce), to juz na stalych powtorzeniach nie mozna progresowac? Slyszal o rampie np? I na stalej ilosci powt mozna smialo progresowac co serie, dla mnie to nawet lepsze. Po za tym w FBW wystarcza mi progresowac co trening, lub co tydzień - zalezy jak sie czuje i jaki mam dzien. Nie interesuje mnie Bill Star.


Co z tego ze w A mam przysiad i w B tez, zobacz podwieszone Roniego, w kazdym zestawie katuje przysiady. Prosze o opinie kogos z wiekszym stazem niz panowie tutaj i ja :) Panu ktory doradza dac mi w B MC na pr nogach, niech puknie sie w banie i przeczyta temat a nie doradzacie kazdemu z DUPY, chyba jasno jest napisane ze w B jest MC klasyk to co jeszcze mam niby dac zamiast przyaiadow z hantlami MCNPN? phe.

Zmieniony przez - StrasznyBAjceps w dniu 2013-06-26 10:10:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu

Następny temat

Ćwiczenia na czczo.

WHEY premium