SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Grand Prix Japonii (sezon 2011)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5271

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Suzuka





Nadeszły Grand Prix, które zmuszają kibiców do wczesnego wstawania, albo zarywania nocek. Pierwszy trening o 3 nad ranem czasu polskiego

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-10-06 16:16:56

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Hamilton na początku sezonu miał nadzieje, ze powalczy z Vettelem, a teraz gdy istnieje duze prawdopodobieństwo, ze o 2 i 3 miejsce w generalce powalczą Button i Alonso to Lewis zaczyna jezdzić bez pomysłu, a czare goryczy pewnie przelewa fakt, ze będzie za aktualnym i byłym partnerem z teamu ot moje przemyslenia

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Odpowiadam na odwieczne pytanie - tak Vettel

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2011-10-06 19:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Może samuraj Kobayashi pokaże się na domowym GP

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1692 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5045
Predziej zdecyduje się na jakieś kamikadze które zakończy sie na wyścigowym sepuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Button na treningach najszybszy, mam nadzieję że utrzyma tempo do kwalifikacji, bo końcówka sezonu będzie nudna, jak wygra Vettel.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Bogus, chyba nie wierzysz w to ze Sebek ukonczy wszystkie wyscigi na bandzie albo z defektem ? Wystarczy mu tylko JEDEN punkt do korony. Nie bedzie sie cackac, bedzie zapyerdalac tak jak na poczatku sezonu zeby pokazac swoja dominacje

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Nie o to mi chodzi, że całe mistrzostwa ma wygrać Button a nie Vettel mówię o tym konkretnym wyścigu.
Znudził mi się ten niemiecko-austriacki mix hymnów na podium Ja chce walki o pierwsze miejsca w samym wyścigu.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Szczerze mówiac mi to roznicy nie robi. A jak Brawny dominowaly 2 lata temu to nie nudzil Ci sie hymn Angielski i Brazylijski na zmiane ?

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Angielski mi się bardziej podoba :)

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki I treningu






Wyniki II treningu






Vettel pocałował bandę w I treningu, natomiast w II treningu Kobayashi kilka razy był bliski tego Ostatecznie bolid rozbił Rubens Póki co Button liderem, oby w kwalifikacjach też był na czele

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-10-07 15:25:21

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
button nie ma co nakurviac na treningach, i tak Hamilton (moim zdanie) ma wieksze szanse na PP jutro :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyskok, zwiększanie masy, siłownia

Następny temat

koszykówka czy warto zaczynać

WHEY premium