SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extensor

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94
Co myślicie na temat Extensora Extreme WPI 95D? Warto kupić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94
Kupiłem Extensora, rzeczywiście bez żadnego smaku, ale i dobrze, bo można pić z sokami i innymi napojami, przynajmniej się nie znudzi. Zamawiałaem przez ich stronę (sklep)i dostałem też niezłe menu na różnego rodzaju dania kulturystyczne. Ktoś z was próbował już może coś z tym gotować?
Chyba fajna sprawa? Wygląda to całkiem nieźle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94
Mają niezłą stronę internetową, całkiem sporo informacji, Brzózkowa też niczego sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
uzyj szukajki. duzo tego bylo. wpi? zalezy do czego Ci potrzebne, na amatorskim poziomie lepiej tansze wpc80. generalnie dobre bialko, przy czym smak naturalny i nie kazdemu przechodzi :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94
Dzwoniłem tam do nich ostatnio podobno mają niebawem wejść smaki. Podoba mi się ich strona, można też uzyskać szczegółowe informacje na temat zastosowań. Chciałem na forum potwierdzić jakość tego produkty, od osoby która to stosuje. Podobno zdobyli 3 miejsce w rankingu białek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
nie wiem jaki ranking mozesz miec na mysli, ale jak masz sie sugerowac strona internetowa to spoko, powodzenia :)... niektorzy zalecaja w przypadku wpc sugerowanie sie cena. moze to i skrajnosc, ale extensor bedzie dobry, kupuj smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
za 165 zł masz 2,2 kg białka z usa (mieszanka izolatu, koncemtratu i kazeiny ) w smaku reweacja w tej cenie masz przesyłke i shaker. wiec kalkuluj sam.
ma na mysli Elite Sport Nutrition mxpro.

Zmieniony przez - Ronin w dniu 2004-10-25 16:35:41

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Gdzie to można kupić?
Nie mogę znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
bimek ma

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
160 a nie 165

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94
Tak, tylko ciekaw jestem, jaka jest procentowa struktura tej odżywki. Z tego co wiem kazeina nie jest "szybkim" białeczkiem i stosuje się go głównie na noc by się powolnie uwalniało i wchłaniało. A jeśli ono jest wraz z koncentratem elementem dominującym w owej odżywce to może tłumaczyć jej cenę Ale to tylko me wywody, kupię WPI extensorka na próbę - kumple bardzo zachwalali. Może rzeczywiście z tym smakiem nie za tęgo ale to w końcu ma być skuteczne a nie smaczne - przynajmniej tak mi się wydaje.
A tak na marginesie to bardzo bym prosił o namiary na sklepik z tym specyfikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
to czemu pro-cas 85 olimpa jest prawie w takiej cenie jak matrix.
tweirdzisz ze kazeina jest takim tanim białkiem ?

członek.mafia.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na masę+siłę

Następny temat

HMB czy Tribulus

WHEY premium