SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estrogeny - androgenami

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nolva to juz dosyc pozadnie zbadany srodek. napewno gdzies cos musi byc odnosnie dzialania w tkance miesniowej. to by bylo dosyc ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Niekoniecznie musi, bo akurat naukowcow nigdy nie interesuje uboczn skutek leku ktory przydalby sie sportowcom

Slawek czy IGF jest oprocz ogolnego obiegu zapoczatkowanego w watrobie syntetyzowane lokalnie??

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
Witam Panowie, bardzo ciekawy temat, nawiazujac do Twojej wypowiedzi Roid ( o tym zeby sprobowac dodac sermy np w polowie cyklu zamiast podbijania dawki testa) zaczalem sie zastanawiac jak najlepiej walczyc z nadmiernym poziomem estrogenow podczas cyklu - generalnie nie mam sklonnosci do gino jednak pod koniec ostatniego 14 tygodniowego cyklu po 3 tygodniach od podbicia dawki testa zaczely mnie lekko swedziec suty (bez zadnych guzkow bolu przy sciskaniu etc, ale jednak) - uderzylem tamoxem 10 mg ed do konca cyklu jednak przyrosty spowolnily (moze to efekt ze juz to byla koncowka). Tym razem jednak szykujac sie do cyklu postanowilem uniknac takiej sytuacji i chcialbym rozplanowac zabawe z antyestrogenami od poczatku. Planuje cykl okolo 18-20 tygodni, z dawka testa wyzsza niz ostatnio. Mam juz zamowione 10 paczek Provironu i myslalem o tym zeby jechac cynk oraz 50mg provi ed przez caly cykl (jak czytalem proviro moze miec skutki wrecz wspomagajace przyrosty) , jednak po lekturze tego tematu zaczalem sie zastawiac czy nie rozsadniej by bylo np jechac 6 tyg brz provi potem 6 tygodni 25 mg ed a potem 6 tygodni 50 mg ed, albo 9 tygodni bez i 9 tygodni 50 mg lub 9 tygodni 25 mg ed i 9 tygodni 50 mg. Jak sądzicie Panowie co się najlepiej sprawdzi w wypadku cyklu o tej dlugosci, aby rosnac w spokoju nie obawiajac sie akcji jak ostatnio ktora zatrzyma przyrosty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Roid! Bezwzględnie - tak! Jak wyżej pisałem - obecnie uważa się, że aktywność lokalnej puli w danej tkance jest znacznie ważniejsza, aniżeli IGF-u wątrobowego - z krążenia.

Tu przydałoby się takie badanie wprost - że np. podawanie tamoxyfenu prowadziło do przyrostu (lub nie) masy mięśniowej czy poprawy bilansu azotowego. Mogłoby być nawet na zwierzętach. Jak mówisz - badaczy nie bardzo interesuje w takich przypadkach masa mięśniowa.

Sporo jest tego typu badań odnośnie fitoestrogenów, z których - niektóre przypominają profilem farmakologicznym sermy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
nawiazujac do Twojej wypowiedzi Roid ( o tym zeby sprobowac dodac sermy np w polowie cyklu zamiast podbijania dawki testa)

Nie nie sermy tylko AI !!!!

Proviron zostaw jako dodatek na odblok bo cienki z niego antyestrogen

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Slawek mam cos dla Ciebie - art o aktywnosci receptorow estrogenowych w tkance miesniowej podczas wysilku fizycznego.

Ps. Troche trudny angielski
Ps2. Troche to zagmatwane heheheeh ale konkluzje sa jasne

http://diss.kib.ki.se/2008/978-91-7409-021-5/thesis.pdf 

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
fakt, moje niedopatrzenie:) ok czyli w połowie cyklu wrzuce jakiś IA. Czy ATD zda tu egzamin? Bo niestety nie wiem czy dam rade ogarnąć jakis sterodiowy IA (u mojego dilla akurat z tym jest nedza - ma tylko clom, nolve i provi). A o provi podczas calego cyklu pomyslalem, gdyz tak jak pisalem nie mam jakihs wybitnych sklonnosci do gino, jednak na ostatnim cyklu po raz pierwszy wystapilo swedzenie, co mnie lekko zaniepokoilo... dzieki za pomoc. W ogole swiety temat, z zaciekawieniem go sledze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
drakkon tak ATD da rade ale imho wrzuc go dopiero jak sie cos zacznie dziac.

Slawek chyba miales razje ze Sermy dzialaja jak agonisci na receptory estrogenowe w miesniach (tak jak robia to w kosciach)
http://cat.inist.fr/?aModele=afficheN&cpsidt=22009814

(przynajmniej ja tak zrozumialem to badanie )

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
czyli nie warto przez cały cykl ciągnąć np.cynku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Cynk jesli nie masz jego niedoboru nic Ci nie da

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o wit B12, wapń....

Następny temat

hologramy

WHEY premium