SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estrogeny - androgenami

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Dziękuje za następny artykuł, który przeczytałem.
Zawsze czytam a o sogu zapominam.
Teraz zawsze i na wieki wieków SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Ale tamox zbija IGF-1 a to duuuzy minus
Byly badania po podawaniu samego tescia IGF wzrastal u pacjentow . Przy tej samej dawce tescia ale plus nolvadex byl efekt wrecz odwrotny

Najlepiej to wyciac gino i po klopocie

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Tak od siebie chciałem dodać, że jeszcze 20 lat temu podsłyszałem od sztangistów i kulturystów o estrogenach dodawanych do testosteronu. Jak to nazywano dla wyrównania. Przypominając sobie ich sylwetki muszę zwrócić na to uwagę, aby rozważyć zalany, ociężały, wręcz nieestetyczny wygląd. Naprawdę daleko im było do dzisiejszych posągowych postaci choćby z SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jendrek - dzięki za cieple słowa! Widzę, że masz podobne doświadczenia z pakerami starej daty, jak ja. Jeżeli chodzi o siłę i masę - to OK, ale - faktycznie - ogólnie na sylwetę estro nie działa najlepiej, bo nie tylko sprzyja gino czy lipo, ale ogólnie gromadzeniu tkanki tłuszczowej. Sztangistom i trójbojom to wisiało, a kulturyści robili na przemian - rzeźbę i masę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Roid. Wyciąć gino - drastyczne, ale najskuteczniejsze. Jeszcze prostatę - i już żadnych problemów. Mało kto ma jednak tyle determinacji.

A co do tego badania o teściu i nolvie... Może uda Ci się przypomnieć jakiegoś linka. Bo dane są tutaj niejednoznaczne. Czytałem badania, gdzie tamox podnosił poziom IGF-u...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
http://www.springerlink.com/content/p83854537m8j4307/

na dole cala bibliografia z tego tematu

A tu z dodatkiem tamoxa do tescia
http://jcem.endojournals.org/cgi/content/abstract/76/6/1407

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-12-18 09:42:52

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
w teori niby obniza. ale w praktyce nigy nie odnotowalem jakis duzo mniejszych przyrostów przy dodaniu tamoxa. choc max dawka jaka bralem na cyklu to 10mg ed do 500mg propa ew. teraz sprubóje z ATD, bo leci oma a tamox nie ograniczy retencji na tyle, mam nadzieje ze ATD da rade tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
nolvadex imho w ogole nie ogranicza retencji spowodowanej estrogenem , bo go nie obniza

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
no wlasnie. choc woda jednak troche schodzi jak sie w trakcie cyklu doda nolve nagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
zapomnialem dopisac o drugiej stronie estrogenu......cos za cos - dziala dobrze na receptory, na IGF1 na utylizacje glukozy ale.......zwieksza shbg a to z kolei obniza wartosc wbijanego tescia heheh

Bledne kolo najlepiej potestowac na sobie:)
Jesli ktos ma tendencje do nadmiernej aromatyzacji i po ilus tam tygodniavh testosteronu solo przyrosty maleja zamiast zwiekszac dawke imho warto potestowac AI i lekko zbic estrogen tym samym zbijajac shbg

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o wit B12, wapń....

Następny temat

hologramy

WHEY premium