SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erytrytol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3373
Witam Wszystkich
Mam zamiar zakupić jakiś słodzik czytałem, że jeden z lepszych to właśnie erytrytol, ale podobno trzeba uważać na ten sprowadzany z Chin, że gorszy itp. Macie może jakieś sprawdzone marki? Przejrzałem kilka ogłoszeń na Ebay i zauważyłem, że nie które z produktów mają takie o to tabelki.

Produkt nr.1
Na 100g produktu. 0KCAL, 0 Tłuszczy, 100g Węglowodanów, 0 Białka

Produkt nr.2
Na 100g produktu. 0 KCAL, 0 Tłuszczy, 0 Węglowodanów, 0 Białka

Oba produkty są składniowo takie same w sensie 100% Erytrytol więc zastanawiam sie dlaczego w jednym są węgle, a w drugim nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ja kożystam z ksylitolu, no i ze stevi z inuliną lub erytrolem, w carefurze kupuje z firmy zielony listek czy jakoś tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
prawdziwy erytrytol nie ulega trawieniu, wiec praktycznie jakbys podczas jego spozycia odparowywal swoj mocz, to bys wyekstrahował spora czesc tego produktu z powrotem.

na info zywieniowe nie patrz, bo roznie to jest argumentowane, wazne by byl 100% erytrytol bez dodatkow, chyba ze blend stevia+erytrytol jak zalezy ci na 0 kcal
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3373
Czyli nie wliczać tego do bilansu kalorycznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35742 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262826
Erytolu nie wliczasz w bilans
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3373
Ok dzięki wielkie za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
dokladnie:)
nie wliczamy, bo to idzie w "kibel"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8078
Z ksylitolem jest podobnie czy już wliczamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
wliczamy juz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
co do erytrolu pewnie ktoś napisał i wliczył to jako poliole (cukier alkoholowy) itp. i dlatego napisali że 100g węgli

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja od pewnego czasu używam erytrytolu jako słodzika i bardzo polecam :)
ma minusy takie że np próbowałem zrobić czekoladę z oleju kokosowego i karobu to niestety w tłuszczu sie nie rozpuszcza :) ale nie probowalem opcji ktora kiedys zrobilem - na bardzo bardzo mocno rozgrzana patelnie wrzucilem erytrytol i w sekundzie zamienil się w stan płynny, jednak po stężeniu staje się bardzo twarda bryłą i nie wiem jak by sie z tluszczem zachował :) ale i tak polecam, dla mnie jeden z wazniejszych argumentow zeby go wybrac zamiast stevii to to ze stevia potrafi przeczyscic jak za duzo sie jej spozyje - sprawdzone na wlasnej skórze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
erytrytol fajny bo bardzo smaczny, tylko czasem trzeba nieco wiecej sypnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BioTech USA Thermo Drine Pack ? Opinie

Następny temat

Dobre połączenie suplementów czy nie?

Wiecej