SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epi i Arthryl a glukozamina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Witam Panowie

W planach dodanie do tescia epi i teraz tak mam Arthryl na stawy i zastanawiam sie czy jest to cos mocniejszego od glukozaminy np. Olimp (nazwa firmy przypadkowa) bo skoro lek na recepte to chyba działa lepiej Prosze o pomoc

1

w toku eksperymentu chemicznego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ernest_18
wnc1964
lodzianin1
tylko że połowa pępków to złom



Jest tanie jak barszcz , jeszcze nie trafiłem na fejka. Zawsze to brałem jak ćwiczyłem typowo siłowo, zawsze działało.



A jam brałeś ? czytlem ze lodowka i ze 3 razy dziennie?



Napisałem wyżej co brałem, przeczytaj cały temat. Dawkowanie3razy 100mcg. Masz jeszcze alternatywę w postaci nandrolonu, jak masz mieszane odczucia do peptydów.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Osobiście wątpię w ogóle w działanie glukozaminy. Po co chcesz to dodawać? Wierzysz w to, że epi jedzie po stawach jak wino? Zrobiłem 2 cykle na epi solo i tego nigdy nie odczułem.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
czytalem tez wiele art. na temat glukozaminy i zdania sa p9dobne do twojego ze nie działa itp. to w sumie lek na recepte wiec jakies dzialanie powinno byc ale jak widze sklad ten sam co w suplach wiec czuje lipe Dla czego chce to brac dokladnie epi = ala wino, opinie z neta Fajnie ze sie wypowiedziales bo jestes wiarygodna osoba Troche obawialem sie wlasnie epi bo lece 3boj a na stawy w moim przypadku deka odpada
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przy epi problem ze stawami miał być na etapie obniżania estro = negatywny wpływ na stawy. Jednak lecisz jeszcze testa więc aromataza działa i test konwertuje w estro. Nie obawiałbym się o stawy. Mogę zapytać czemu deka odpada? IPF i WADA ?
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
glukozaminę wywal jest full badań że jest zero działania
z sensownych rzeczy można wrzucić siarke organiczną czyli MSM
ma spore spektrum działania
a można ją wyrwać za grosze w proszku na necie teraz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Na mnie glukozamina nie działała nawet w mega dawkach.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
skoro nie działa , to nie będzie działać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
rkarpinski
Przy epi problem ze stawami miał być na etapie obniżania estro = negatywny wpływ na stawy. Jednak lecisz jeszcze testa więc aromataza działa i test konwertuje w estro. Nie obawiałbym się o stawy. Mogę zapytać czemu deka odpada? IPF i WADA ?



dokładnie IPF i WADA

Dzięki panowie za pomoc Pozdrawiam
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Załatw sobie GHRP-6 , tanie i działa na stawy.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
wnc1964
Załatw sobie GHRP-6 , tanie i działa na stawy.


oj musiał bym się trochę do edukować bo jak na razie wiem że istnieje taki pepytd
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
tylko że połowa pępków to złom
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcje bolda do teścia - jakość, gęstość

Następny temat

Badania

WHEY premium