SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan wypieki, brak mocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1011

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

2

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 250
No i wszystko, dziękuje za pomoc. Dam znać jak po tym cabaserze. Mam nadzieje ,że przejdą te wypieki, samopoczucie i przede wszystkim słabe libido bo nie jest fajnie :) Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 250
Cześć Panowie, minął prawie miesiąc czasu od kiedy przestałem bić testa. Cała sytuacja mocno odstraszyła mnie od kontynuacji cyklu. Wrzuciłem pół tabletki dostinexu i samopoczucie od razu się poprawiło. Niestety od kilku dni znowu zacząłem robić się śpiący, brakuje mocy, nie mogę się obudzić bez kawy. Plus dostaje jakiś uderzeń ciepła. Wczoraj na noc przyjąłem pół tabsy dostinexu. Delikatnie pomogło, jednak wciąż słabo się czuję. Z moich podejrzeń wynika, że testosteron upadł nisko. W poniedziałek robię badania. Jeśli będzie potrzebny odblok co byście proponowali? Mam clomid i ogarnę hcg jeśli będzie trzeba. Pozdro


Zmieniony przez - soldmac09 w dniu 2022-06-04 21:42:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3810 Napisanych postów 18513 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205871
Najpierw badania a pozniej ewentualne rozpisywanie lekow.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 250
Badania w normie , test, estradiol, prolka, lh, fsh, lipidogram. Jedynie obniżone bazofile w morfologii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3810 Napisanych postów 18513 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205871
Po cabaserze czujesz się lepiej to jednak prolka nie jest w normie. Wklej najnowsze wyniki badań

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 250
Badania z wczoraj. Pół tabsy dostinexu brałem 3 czerwca.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3810 Napisanych postów 18513 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205871
Masz wyniki sprzed cyklu?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 250
Przed cyklem 14.04.2022







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 250
Po antybiotyku byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3810 Napisanych postów 18513 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205871
Prolaktyny nie widzę

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping w wieku 18,19 lat

Następny temat

Winko na 6 tygodni dawki.

forma lato