SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT spadek mocy, senność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 816
1. WIEK: 35
2. WAGA: 93
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: b/d
-klatka: b/d
-udo: b/d
-talia: b/d
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak, wejście na trt
8. TRENING: siłowy 2 - 3 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 30%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 140

Cześć,
od około 4 miesięcy bije teścia w dawkach trt 100mg raz w tygodniu, wszedłem na trt po badaniach gdzie test był w niższych granicach, przez 3 miesiące było wszystko okej od około 2 tygodni widzę spadek mocy, bywam zamulony, senny(w między czasie dopadła mnie choroba). Nie biłem w ogóle hcg, mój błąd. Powiedzcie jakie badanie zrobić na teraz aby przedstawić tutaj i można było wywnioskować trochę wiecej? Testosteron, testosteron wolny, prolaktyna? Co dorzucić? Jak wejść teraz na hcg? jak podać? Czy podbić dawki testa?
Byłybym wdzięczny za odpowiednie rady, dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 816
Dziękuję bardzo jeszcze pytanie jeżeli chodzi o dawki testa zostać na tym czy byś to podbił jednak? No i czy zostać już na tym dłuższy nieokreślony czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Na podst tylko 1 niższego wyniku tsta sam sobie postawiłeś diagnoze i zapisałes dawke testa ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 816
Wejście na taką dawkę oparłem rzeczywiście po zaniżonym wyniku test, ale do tego od dłuższego czasu miałem gorsze samopoczucie senność, brak mocy do wykonania treningu. Dawkę jaką dobrałem rzeczywiście była tylko ogólnikowo dobrana aby podbić testosteron. Oczywiście zrobiłem także inne badania gdzie wyniki wyszły w normie, teraz niestetty nie jestem w stanie odnaleźć tych wyników. Zamiar miałem taki aby podpibić testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
I jaki test ci wychodził na 100 mg? Bo dla mnie to był strzał w kolano zablokowałeś naturalnego esta dając praktycznie to samo z zewnątrz bez podbijania nic
Badania
Test całkowite
Estradiol
Prolaktyna
Morfologia
To minimum poza tym możesz dorzucić
Lipidogram
Tarczycę
Nerki
Wątrobę
Trzustka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
grh88
Wejście na taką dawkę oparłem rzeczywiście po zaniżonym wyniku test, ale do tego od dłuższego czasu miałem gorsze samopoczucie senność, brak mocy do wykonania treningu


Na podst 1 wyniku nie opiera się diagnozy, za każdym razem będzie on wychodził inaczej bo jego poziom jest zależny od wielu czynników nie koniecznie od problemów natury somatycznej. I od literatury powinieneś zacząć a nie od kłucia testa w ciemno.. duży błąd

grh88
od dłuższego czasu miałem gorsze samopoczucie senność, brak mocy do wykonania treningu


To objawy mogą dotyczyć dosłownie wszystkiego - chorób metabolicznych czy dowolnego układu/narządu a przede wszystkim TRYBU ŻYCIA - praca stres regeneracja sen aktywność odżywianie używki leki, od tego powinieneś zacząć.

grh88
Oczywiście zrobiłem także inne badania gdzie wyniki wyszły w normie


Czyli jakie dokładnie ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 816
Badania ktore robiłem przed trt, osobno był robiony test nie mogę znaleźć wyników.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 816
Badania zrobię na dniach i podrzucę wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
A badania estro prolaktyna progesteron lh I fsh? Bo tak widzę w ciemno sobie zrobiłeś to htz bez żadnych podstaw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 816
Szczerze to prawda nie ogarnąłem tematu tak jak powinien, tak jak piszesz innych badań nie robiłem. Poprzez rzeczy które tu wymieniłem oraz zmniejszone libido, które miałem wcześniej uznałem że podbicie tak testa będzie odpowiednim rozwiązaniem. Myliłem się na to wychodzi dlatego chciałbym to teraz wyprostować. Czy te badanie które wypisałeś na górze wystarcza aby ogarnąć co dalej robić? Czy możesz i masz czas aby opisać ewentualnie wszystkie badanie jakie miałbym wykonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Masz wypisane co zrobić i wrzucić wyniki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 816
Wrzucam wyniki, prosiłbym o interpretację, czy przy tych wynikach i moich odczuciach jakieś zalecenia?




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa wydolności i siły.

Następny temat

Szybkie pytnanie o kardaryne.

WHEY premium